Bedrijfshistorie / achtergrond
Ervaren ondernemersechtpaar is op zoek naar een nieuwe uitdaging. De man is Ingenieur Technische Informatica, de vrouw heeft een ruime sales en administratieve ervaring op een goed niveau.
Activiteiten van het bedrijf
Voorkeur gaat uit naar bedrijven met zelfontwikkelde producten. Voor zowel de groothandel (technische producten) als voor de industriële onderneming geldt dat het moet opereren in de B2B markt.
Onderscheidend vermogen
De interesse van het echtpaar is zeer breed. Het bedrijf bevindt zich bij voorkeur in Noord-Oost Nederland. Overdracht activa/passiva, of aandelen zijn bespreekbaar.
Overig
Belangrijk is dat de verkopende partij gedurende een nader af te spreken tijd beschikbaar blijft voor kennisoverdracht, introductie bij klanten en inwerken in het bedrijf.
Algemene informatie
- MBI kandidaat
- Strategische overname