Profiel nr. 106279

Groothandel, import en export van modieuze damestassen en accessoires

01/05/2023 Geplaatst

Gevestigd in

Nederland

Algemene informatie

Branche

Groothandel

Soort bedrijf

Groothandel in consumentengoederen

Rechtsvorm

BV

Transactievorm

Activa / passiva transactie

Levensfase onderneming

Volwassen

Aantal medewerkers (in FTE)

< 5

Type koper

  • MBI kandidaat
  • Strategische overname
  • Investeerder


Financiële informatie

Omzet indicatie

€ 1.000.000 - € 2.500.000

Indicatie overnamebedrag

N.o.t.k.

Resultaat voor belasting

Vertrouwelijk


Bedrijfshistorie / achtergrond

De impact op de Onderneming door de coronacrisis met veel beperkende maatregelen was groot. Inkoop China, agenten die niet meer langs klanten gingen, geen beurzen, niet essentiële Retail dicht.

Na deze coronajaren wenst de huidige eigenaar de onderneming te verkopen. Er dient een herstructurering plaats te vinden en/of een vernieuwing binnen het bedrijf om de onderneming te laten herleven. De huidige eigenaar is hiervoor niet de juiste persoon. De ondernemer is bereid om na de overdracht voor een nader te bepalen periode, voorwaarden en functie betrokken te blijven bij de onderneming om een succesvolle overgang te bewerkstelligen.

Er dient een herstructurering plaats te vinden en/of een vernieuwing binnen het bedrijf om de onderneming te laten herleven.

De verkopende partij gaat uit van een activa/passiva transactie, waaronder inbegrepen het merk, knowhow, handelsnaam, domeinnamen, netwerk van agenten en distributeurs etc.


Activiteiten van het bedrijf
  • De onderneming biedt, handelend onder een eigen merknaam, een reeks betaalbare, on-trend, vegan tassen van hoge kwaliteit met rijke extra’s voor iedere gelegenheid.
  • De producten zijn in Europa verkrijgbaar via de eigen website voor eindklanten en in met name de betere lederwaren- en schoenenzaken, boetieks, parfumeriewinkels en in accessoires- en damesmodezaken.
  • Het bedrijf werkt met een uitgebreid netwerk aan agenten en wederverkopers.

Onderscheidend vermogen

 

 


Groothandel, import en export van modieuze damestassen en accessoires
Regio
Nederland
Branche
Groothandel
Type
Te koop aangeboden
Omzet
1.000.000 - 2.500.000
Overname
N.o.t.k.
Contact met dit profiel Bewaar als favoriet

Interesse of meer informatie?

Je kunt gratis en vrijblijvend in contact komen met de aanbieder van het profiel. Na het invullen van je e-mailadres kun je je interesse kenbaar maken of meer informatie aanvragen. De door ons gevraagde data zijn uitsluitend bedoeld voor het leggen van contact en zullen dan ook discreet behandeld worden door de ontvangende partij.

Zo kom je in contact:

  • Vul hieronder je e-mailadres in
  • Wanneer deze reeds bekend is, log in of klik op wachtwoord vergeten
  • Vul vervolgens het reactieformulier in en verzend het
  • Wij controleren je reactie en sturen hem door naar de aanbieder
  • De aanbieder neemt binnen 7 dagen contact met je op
  • Na 7 dagen niks gehoord? Laat het ons weten

  • Begeleidende tekst voor aanbieder

    • Stel eventuele vragen
    • Geef aan vanwaar er interesse is
    • Vertel iets over je achtergrond

    Beschikbaar eigen vermogen

    Let op: voor financiering van een bedrijfsovername is minimaal 25% eigen inbreng vereist.


    Deze gegevens zijn enkel bedoeld voor het tot stand brengen van contact. De gegevens worden door ons gecontroleerd voordat we ze doorsturen naar de aanbieder. Reacties die incompleet zijn of niet kloppende gegevens bevatten worden niet doorgestuurd.

    Postcode

    Vul uw postcode en huisnummer in en uw adres wordt automatisch geladen.


    E-mail

    Vul de juiste gegevens in, zodat de profielplaatser contact met je op kan nemen.

    Telefoon

    Als we contact met je opnemen doen we dat altijd vertrouwelijk.

    Mobiele Telefoon

    Als we contact met je opnemen doen we dat altijd vertrouwelijk.


    Na het plaatsen van deze reactie wordt automatisch een account voor je aangemaakt. Van hieruit kun je makkelijk deze en eventuele volgende reacties beheren. Creëer hieronder een wachtwoord. Het wachtwoord moet minimaal 6 karakters lang zijn.