Profiel nr. 105915

Prachtige unieke kledingwinkel te Den Burg op het eiland Texel

02/02/2023 Geplaatst

Gevestigd in

Noord-Holland

Algemene informatie

Branche

Detailhandel Non-Food

Soort bedrijf

Dames- en herenmode

Rechtsvorm

VOF

Transactievorm

Activa / passiva transactie

Levensfase onderneming

Volwassen

Aantal medewerkers (in FTE)

< 5

Type koper

  • MBI kandidaat
  • Strategische overname
  • Investeerder


Financiële informatie

Omzet indicatie

€ 100.000 - € 250.000

Indicatie overnamebedrag

N.o.t.k.

Resultaat voor belasting

Vertrouwelijk


Bedrijfshistorie / achtergrond

Deze winkel is al ruim 20 jaar gevestigd in de gezellige Waalderstraat te Den Burg. De winkel is met recht een begrip te noemen op het eiland en bij de vele toeristen die elk jaar naar Texel komen.


Activiteiten van het bedrijf

De activiteiten van deze winkel bestaan uit de exploitatie van een winkel in kleding, overige modeartikelen en schoenen gericht op volwassenen. Er is voor ieder wat leuks te vinden zoals jassen, cargobroeken, sneakers, westernlaarzen, kleurrijke en mooie jurken en vesten en shirts met bijzondere en eigenzinnige prints.


Onderscheidend vermogen

Zodra je de winkel binnenstapt proef je de gezellige sfeer die deze winkel uit wil dragen. Ze onderscheidt zich door de fijne uitstraling en het unieke aanbod. Het prachtige aanbod van de winkel richt zich met name op duurzame mode. Dat wil zeggen dat er tijdens het productieproces gebruik gemaakt wordt van biologische grondstoffen en goede werkomstandigheden. Deze unieke combinatie van duurzame producten en mooie stoffen maakt dat er mensen speciaal naar deze winkel komen en tegelijkertijd trekt de uitstraling van de winkel het langslopend winkelend publiek aan. 


Overig

De gezochte koper heeft affiniteit met duurzame mode en verantwoorde productieprocessen daar de merken van deze winkel deze aspecten hoog in het vaandel hebben staan. De koper is, eventueel na een korte inwerkperiode, zelfstandig in staat om de winkel te draaien. 


Prachtige unieke kledingwinkel te Den Burg op het eiland Texel
Regio
Noord-Holland
Branche
Detailhandel Non-Food
Type
Te koop aangeboden
Omzet
100.000 - 250.000
Overname
N.o.t.k.
Contact met dit profiel Bewaar als favoriet

Interesse of meer informatie?

Je kunt gratis en vrijblijvend in contact komen met de aanbieder van het profiel. Na het invullen van je e-mailadres kun je je interesse kenbaar maken of meer informatie aanvragen. De door ons gevraagde data zijn uitsluitend bedoeld voor het leggen van contact en zullen dan ook discreet behandeld worden door de ontvangende partij.

Zo kom je in contact:

  • Vul hieronder je e-mailadres in
  • Wanneer deze reeds bekend is, log in of klik op wachtwoord vergeten
  • Vul vervolgens het reactieformulier in en verzend het
  • Wij controleren je reactie en sturen hem door naar de aanbieder
  • De aanbieder neemt binnen 7 dagen contact met je op
  • Na 7 dagen niks gehoord? Laat het ons weten

  • Begeleidende tekst voor aanbieder

    • Stel eventuele vragen
    • Geef aan vanwaar er interesse is
    • Vertel iets over je achtergrond

    Beschikbaar eigen vermogen

    Let op: voor financiering van een bedrijfsovername is minimaal 25% eigen inbreng vereist.


    Deze gegevens zijn enkel bedoeld voor het tot stand brengen van contact. De gegevens worden door ons gecontroleerd voordat we ze doorsturen naar de aanbieder. Reacties die incompleet zijn of niet kloppende gegevens bevatten worden niet doorgestuurd.

    Postcode

    Vul uw postcode en huisnummer in en uw adres wordt automatisch geladen.


    E-mail

    Vul de juiste gegevens in, zodat de profielplaatser contact met je op kan nemen.

    Telefoon

    Als we contact met je opnemen doen we dat altijd vertrouwelijk.

    Mobiele Telefoon

    Als we contact met je opnemen doen we dat altijd vertrouwelijk.


    Na het plaatsen van deze reactie wordt automatisch een account voor je aangemaakt. Van hieruit kun je makkelijk deze en eventuele volgende reacties beheren. Creëer hieronder een wachtwoord. Het wachtwoord moet minimaal 6 karakters lang zijn.