Type onderneming:
Onderneming in woningbouwsysteem die op een sociaal verantwoorde wijze inspeelt op de veranderende behoefte aan eigentijdse woningen tegen zeer aantrekkelijke prijzen. Ook biedt het concept mogelijkheden voor het realiseren van luxe woningen met een hoge kwaliteit van afwerking, waarin verregaand rekening kan worden gehouden met de wensen van de opdrachtgevers.
Korte Omschrijving:
Woningen worden gebouwd om een mensenleven of langer mee te gaan. De woning voldoet aan de eisen van de bewoner en de tijd op het moment van oplevering. Vervolgens dienen de volgende bewoners door vervanging en of verbouwingswerkzaamheden de woning aan te passen aan hun eisen in de nieuwe tijd.
Innovatief bouwsysteem
Onze bevolkingssamenstelling verandert, bovendien verandert onze behoefte qua woning in de loop van tijd door verandering van familie en financiële omstandigheden. Dit innovatieve, sociale woningbouwsysteem speelt in op deze veranderende behoefte en biedt een kapitaal efficiënte en adequate oplossing.
Onze nieuwe woningen kunnen zonder kapitaalvernietiging worden aangepast aan de wensen van de tijd en de bewonende familie, de woning groeit als het ware mee met zijn bewoners. De in de woning gebruikte bouwcomponenten kunnen worden hergebruikt voor andere bouwvormen, bijvoorbeeld een woning met een extra verdieping of een extra ruimte. Ook kunnen twee starterwoningen veranderd worden in een royale villa.
Hoewel het een simpel bouwsysteem is, zijn er meerdere woonvormen mogelijk, zoals eengezinswoningen, vrijgezellenwoningen, seniorenwoningen, aanleunwoningen en quattro-, tres- en duo-woningen.
Het concept sluit goed aan bij steeds meer initiatieven die door gemeenten en particulieren worden genomen op het gebied van bouwen naar de wensen van de toekomstige bewoners. Dit betekent dat de toekomstige bewoners gaan wonen in het huis zoals zij dat in gedachten hadden en dus volledig aansluit op de persoonlijke wensen.
Founder heeft veel energie gestoken in de ontwikkeling van zijn bouwsysteem en heeft een goede relatie opgebouwd met een flink aantal gemeenten. Deze contacten verkeren in verschillende stadia van ontwikkeling. Ook lopen er enkele contacten met project ontwikkelaars voor verschillende toepassingen zoals recreatiewoningen, klein- en grootschalige woonprojecten en woonprojecten vanuit particulier initiatief.
Huidige bedrijfsvorm
De huidige activiteiten zijn ondergebracht in een Besloten Vennootschap waarvan de Founder 100 % aandeelhouder is. Het is de bedoeling dat deze Besloten Vennootschap onderdeel is van de transactie
Vraag en opportunity
Om verder invulling te geven aan het realiseren van dit concept in een woonvorm of opdracht denkt de Founder en initiatiefnemer aan een overname door een Partij die al in deze markt actief is of als uitbreiding hierin actief wil worden en beschikt over het passende netwerk en relevante contacten.
Ook sluit de Founder een Management Buy In niet uit en hebben kandidaten met een achtergrond en ervaring in de Bouwsector de voorkeur.
De Founder staat open om voorstellen die aansluiten bij bovenstaande profielen serieus in overweging te nemen. Dit biedt meerdere mogelijkheden waarvan onderstaand drie voorbeelden zijn:
? *Een MBI kandidaat die affiniteit heeft met de bouwsector en via zijn eigen netwerk actief een steentje kan bijdragen, hiertegenover staat een deelneming als percentage van de aandelen afhankelijk van het inkoopbedrag. Hierbij moet minimaal aan ? 85.000,- worden gedacht. Dit in combinatie met een earn-out regeling voor de Founder over een nader te bepalen periode waarbij de MBI kandidaat de totale overname kan bewerkstelligen.
? Een strategische overname van het concept in combinatie met een tijdelijk
dienstverband of earn-out regeling voor de Founder waarbij hijzelf mede het
concept verder in de markt zet en hij zijn verdiensten gedeeltelijk succes afhankelijk maakt.
? Een volledige overname met een overeen te komen aanbetaling, waarbij de Founder actief blijft in combinatie met een earn-out regeling die hij gedeeltelijk succes afhankelijk maakt
Aantal medewerkers:
1-5
Regio:
Nederland
Indicatie aanvangsbetaling:
Bij MBI ? 85.000, -
Bij overname ? 150.000, -