Verkocht of inactief#103494 - Aangeboden sinds 21 september 2021
Bedrijfshistorie / achtergrond
Grachtenfront, concept winkel (geen bereiding van voedsel) gelegen aan de meest gewilde straat in historisch centrum van Delft, grenzend aan de Markt, Nieuwe Kerk, Vermeer Centrum. Heeft een vergunning voor alcoholverkoop.
Reden voor verkoop: verhuizing
Wij verkopen een verscheidenheid aan producten:
Gins, tequila, aperatieven en digestieven
Woondecoratie
Dekens
Kussens
Tapijten (groot en klein)
Glazen decoratieve accessoires
Kristalglaswerk
Bar gerief
Schommels & Hangmatten
Manden
Jurken
Tassen
Activiteiten van het bedrijf
Momenteel wordt de winkel gerund door de twee eigenaars. We hebben onlangs een nul-uren contract werknemer ingehuurd om te helpen met de weekendverkoop, omdat een van de eigenaars is teruggekeerd naar de VS voor werk. De winkel kan de meeste dagen door één persoon worden onderhouden, met een paar uur hulp in het weekend.
De winkelruimte is ongeveer 100 m2, met alcohol achter in de winkel naar behoefte. Aan de voorzijde van de winkel is een nieuwe luifel geplaatst (zonder merknaam, zodat deze gemakkelijk voor elke winkelnaam kan worden gebruikt).
Huur: De huurovereenkomst is €2500 excl. met een borg van drie maanden. De huurovereenkomst loopt af op 31 december 2025 met opties.
Onderscheidend vermogen
Wij hebben de winkelruimte in januari 2021 overgenomen en konden onze deuren openen tijdens de lockdown, aangezien wij alcohol verkopen (dit wordt als "essentieel" beschouwd). Dit maakt onze winkel beter bestand tegen de financiële druk van de lockdown. De huidige resultaten zijn bereikt tijdens de pandemie! Er is nog veel ruimte voor groei, maar de resultaten zijn al heel aardig.
Online verkoop (wij hebben dit aspect nog niet echt aangepakt)
Lokale levering
De terugkeer van kerstevenementen en antiekmarkten na te zijn afgelast als gevolg van Covid, zal de omzet verder doen toenemen
Terugkeer van toeristen
Upcyclen van lege flessen tot kaarsen - materiaal aangekocht, maar nog niet gestart
De onderneming kent zijn oorsprong al van voor de Tweede Wereldoorlog. De huidige ondernemer, 3e generatie, heeft geen opvolging. Het bedrijf is gesitueerd in hartje centrum, mooie winkelstraat in een middelgrote gemeente met ca 40 duizend inwoners. Naast trouwe klanten, weet dus het winkelend publiek deze speciaalzaak te vinden.
De onderneming richt zich op het ontwerpen en realiseren van nieuwe interieurs voor zakelijke opdrachtgevers en particulieren en de verkoop via de winkel en webshop van meubels, badkamer gerelateerde artikelen/producten, verlichting en woonaccessoires.
De onderneming beschikt naast een eigen showroom, de designstudio ook over en uitgebreide webshop. De onderneming begeeft zich in het midden tot hoge segment en kent een lange bestaansgeschiedenis en naamsbekendheid.
De onderneming is gevestigd in een huurpand in de regio West Nederland, in totaliteit beschikt men over een bedrijfsoppervlakte van circa 375 m2 (bestaande uit showroom, kantoorruimte en een klein magazijn). De bedrijfslocatie wordt gehuurd.
De drankenspeciaalzaak is gevestigd in Baarn en bevindt zich aan een drukbezocht winkelgebied met een breed winkelaanbod zoals de supermarkt Aldi en publiekstrekker Koopman. De winkel is uitstekend bereikbaar met eigen vervoer en parkeergelegenheid is er voor de ingang op een ruim opgezet parkeerterrein. Het aangrenzende terrein is recent volledig gerenoveerd en de winkel bevindt zich in de loop van de consumenten richting de aangrenzende winkelstraat. De winkel zelf is gevestigd in een voormalige bioscoop en bestaat al sinds 1970 op deze locatie. De winkel staat in het Gooi bekend om zijn grote assortiment speciaalbieren (circa 900 soorten) maar biedt ook een ruim assortiment wijnen, gedestilleerd en cadeaus. Groeikansen zijn er onder andere in het toevoegen van bezorging en leveringen aan bedrijven zoals horeca. Daarnaast zijn er veel nieuwe woningen (appartementen) gepland in de directe omgeving wat een uitstekende groeipotentie geeft. De onderneming wordt vanwege beoogd pensionering door de ondernemer aangeboden.