Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Volwassen onderneming in de Maak-/ service industrie

Verkocht of inactief #103293 - Gezocht sinds 10 januari 2022

Bedrijfshistorie / achtergrond

Volwassen onderneming met een open cultuur gericht op zakelijke klanten met een internationale oriëntatie. Onderneming met mogelijkheden voor een verandertraject (3-5 jaar). De voorkeur gaat uit naar een technologisch/ service gericht bedrijf waar de ondernemer zijn ervaring en kennis als waarde kan toevoegen. De Ondernemer zoekt een co-investering met eigenaar/investeerder.

Branche: Maak-/ service industrie, ontwikkeling van producten en services, e-commerce

Activiteiten van het bedrijf

Commerciële professional met oog voor kans hebbende strategieën en ruime ervaring als ondernemer, manager en teambouwer. De ondernemer volgt een cyclus van analyse, testing & prototyping, funding, ontwikkeling/bouwen, traktie & groei. Hij biedt perspectief, structuur en bouwt sterke teams met een duidelijk gedeelde visie. Hij denkt groot en gedurfd, een sterke leider. De ondernemer voegt waarde toe aan bedrijven door zijn kennis van technologie en service. Naar aanleiding van BMI (Business Model Innovation) kwartiermaken, divestment realiseren en groei faciliteren. Voor- en met investeerders.

Onderscheidend vermogen

• Organiseren en structureren gedurende impactvolle veranderingen

• Snelle groei begeleiden

• Groot (internationaal) netwerk

• Business Model Innovation & Transformation

• Circulaire businessmodellen

Algemene informatie

Regio
Meerdere regio’s mogelijk
  • Utrecht
  • West-Nederland
  • Noord-Holland
  • Zuid-Holland
Branche
Meerdere branches
  • Transport
  • ICT-Dienstverlening
Soort bedrijf
Meerdere opties
  • ICT dienstverlening
  • Software ontwikkeling
  • IT Hardware
  • Platform / website
Rechtsvorm
BV
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
> 50
Type koper
MBI kandidaat

Financiële informatie

Omzet indicatie
> 5.000.000
Indicatie overnamebedrag
€ 0 - € > 5.000.000
Resultaat voor belasting
€ 0 - € > 5.000.000

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Gezocht: Volwassen onderneming in de Maak-/ service industrie
Meerdere regio’s mogelijk

Profiel nr.: 103293

Geplaatst: 8 juli 2021

Branche: Transport, ICT-Dienstverlening


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Gezocht: Volwassen onderneming in de Maak-/ service industrie
Meerdere regio’s mogelijk

Profiel nr.:
103293

Geplaatst:
8 juli 2021

Branche:
Transport, ICT-Dienstverlening

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.