Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Onderneming in de Maakindustrie

Verkocht of inactief #54355 - Gezocht sinds 19 juni 2012

Overig

Actieve ondernemer zoekt ter uitbreiding van zijn huidge bedrijfsactivititeiten een nieuwe activiteit met de focus op de Maakindustrie. Een paar trefwoorden hierbij zijn: - creativiteit - metaal - kunststof - logistiek Opties voor een aandelen - of een activa transactie. Omzet en resultaat zijn niet het belangrijkste. Onderneming moet 'los staan van de huidige ondernemer' en behoefte hebben aan een nieuw elan. De onderneming dient wel potentie voor de toekomst te hebben. Er zijn voldoende middelen beschikbaar voor een succesvolle bedrijfsovername in het MKB-segment.

Persoonlijke gegevens

Regio
Noord-Brabant
Branche
Industrie
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
Kapitaalvennootschap
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
10 - 25
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
N.o.t.k.
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Onderneming in de Maakindustrie
Noord-Brabant

Profiel nr.: 54355

Geplaatst: 15 december 2008

Branche: Industrie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Onderneming in de Maakindustrie
Noord-Brabant

Profiel nr.:
54355

Geplaatst:
15 december 2008

Branche:
Industrie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.