Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Bedrijf met groeipotentieel gezocht

Verkocht of inactief #53641 - Gezocht sinds 16 januari 2012

Overig

Wij zijn 2 gemotiveerde en gedreven zakenpartners, die reeds 7 jaar een bedrijf in de automotive sector exploiteren. In verband met uitbreidingswens, zoeken wij een bedrijf ter overname in West-Nederland. Bij voorkeur in een cirkel van 40 km rondom Hoofddorp. Dit hoeft niet specifiek automotive te zijn. Wij zoeken een bedrijf in een van de volgende sectoren: 1. auto-industrie 2. detailhandel non-food 3. dienstverlening 4. vrijetijdsindustrie 5. transport & logistiek Deze nieuwe activiteit zullen wij naast ons huidige bedrijf exploiteren. Bij voorkeur een bedrijf waar nog groeipotentieel bestaat. De transactievorm is nader overeen te komen. Aantal medewerkers: 0-10.

Persoonlijke gegevens

Regio
Noord-Holland
Branche
Transport
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
Anders
Transactievorm
Aandelentransactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
5 - 10
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
N.o.t.k.
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Bedrijf met groeipotentieel gezocht
Noord-Holland

Profiel nr.: 53641

Geplaatst: 18 januari 2005

Branche: Transport


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Bedrijf met groeipotentieel gezocht
Noord-Holland

Profiel nr.:
53641

Geplaatst:
18 januari 2005

Branche:
Transport

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.