Wij zoeken investeerders voor onze verkavelingsprojecten in Panama. Onze projecten zijn gelegen aan de "Pacific Ocean". Kavels hebben "Ocean view" of liggen direct aan zee. Vastgoed liet de laatste 5 jaar een gemiddelde waardestijging van 400% zien.
De grond is in "eigendom" en kan er gestart worden met aanleg van infrastructuur en het bouwrijp maken van de grond.
De kavels hebben een bouwbestemming maar geen bouwverplichting. Kavels worden in een periode vanaf 3 jaar doorverkocht met een realistisch rendementsverwachting van >40%.
Minimale investeringen vanaf circa ? 50.000,-
Tevens zoeken wij investeerders voor de aankoop van nieuwe stukken grond die direct aan zee gelegen zijn. Onderhandelingen rondom deze grondstukken zijn al gestart. Met uw investering neemt u deel in de ontwikkelingsmaatschappij. Het betreft hier investeringen vanaf ? 500.000,- met een verwacht rendement van > 20% in een periode van 1-3 jaar.