Wij zijn een kleine doch bijzonder ervaren organisatie (BV) welke sinds
2001 onder andere actief is op de webhosting markt.
Voor een snellere expansie van onze klantenkring zijn wij op zoek naar kleine webhosting bedrijven en ISP's. Wij denken bijvoorbeeld aan eenmanszaken of andere soorten bedrijven die langer dan 2 jaar bestaan en die de hosting activiteiten willen afstoten.
Wij hebben geen specifieke eisen met betrekking tot omzet/winst. Na de overname van de webhosting activiteiten kunt u uiteraard werkzaamheden blijven uitvoeren voor uw klanten mits deze niet hosting gerelateerd zijn. De voorwaarde die wij belangrijk vinden is dat uw activiteiten uitgevoerd worden op basis van open-source webhosting. Denk hierbij aan het gebruik van Linux, MySQL, PHP.
Indien gewenst kunnen wij onderhoud aan door u ontwikkelde websites en -applicaties voortzetten, indien u deze activiteiten niet langer wenst voort te zetten voor (bepaalde) klanten.
Na persoonlijk contact zullen wij alle informatie uiteraard vertrouwelijk behandelen. Het ondertekenen van een geheimhoudings overeenkomst door ons behoort dan ook tot de mogelijkheden.