Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Assurantietussenpersoon en/of assurantieportefeuille

Verkocht of inactief #27238 - Gezocht sinds 21 januari 2008

Overig

Ter overname gevraagd: Assurantietussenpersoon en/of assurantieportefeuille Het betreft: - Overnemen klantenbestand en personeel - Verwachte omzet - EUR 300.000,00 op provisiebasis - Bedrijf gevestigd in de omgeving van Den Haag - Wij zijn op zoek naar ervaren professionals. Als de vorige eigenaar aan wil blijven, dan is dat bespreekbaar. - Wij zijn een assurantietussenpersoon met specialicatie in MKB verzekering en willen onze assurantieportefeuille in MKB verzekering uitbreiden.

Persoonlijke gegevens

Regio
Zuid-Holland
Branche
Dienstverlening
Soort bedrijf
Assurantietussenpersoon, verzekering
Rechtsvorm
Anders
Transactievorm
Aandelentransactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 250.000 - € 500.000
Indicatie overnamebedrag
€ 500.000 - € 1.000.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Assurantietussenpersoon en/of assurantieportefeuille
Zuid-Holland

Profiel nr.: 27238

Geplaatst: 21 januari 2008

Branche: Dienstverlening


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Assurantietussenpersoon en/of assurantieportefeuille
Zuid-Holland

Profiel nr.:
27238

Geplaatst:
21 januari 2008

Branche:
Dienstverlening

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.