Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Hondencrèche of start-up accomodatie

Verkocht of inactief #24399 - Gezocht sinds 3 januari 2008

Overig

Ik ben op zoek naar een draaiende hondencrèche of hondenpension ter overname. Ik zal daar met een uniek concept beginnen voor de opvang van honden. Het liefs inclusief woning, bedrijfsinventaris en klantenbestand. Een nieuw op te starten bedrijf behoort ook tot de mogelijkheden. Van belang is vooral de mogelijkheid voor een hinderwetvergunning in de gemeente en het bestemmingsplan. Uiteraard ook weer de woning bij de grond.

Persoonlijke gegevens

Regio
Zeeland
Branche
Dienstverlening
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
€ 100.000 - € 250.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Hondencrèche of start-up accomodatie
Zeeland

Profiel nr.: 24399

Geplaatst: 3 januari 2008

Branche: Dienstverlening


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Hondencrèche of start-up accomodatie
Zeeland

Profiel nr.:
24399

Geplaatst:
3 januari 2008

Branche:
Dienstverlening

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.