Verkocht of inactief#22895 - Gezocht sinds 28 november 2010
Overig
Ter overname gezocht :
Internet Hosting
Diverse relaties van ons zijn op zoek naar een Internet Hosting bedrijf.
Locatie: door geheel Nederland.
Ref: 142pb
Wij zijn op zoek naar ambitieuze Nederlandse softwareondernemingen en aanbieders van digitale instrumenten met een omzet tot circa €1 miljoen. Het gezochte bedrijf kenmerkt zich door een product dat gebaseerd is op technisch hoogwaardige en complexe maatwerk code; wij zoeken uitdrukkelijk geen partijen die werken met standaardoplossingen zoals Wordpress of Shopify. De ideale partner heeft een bewezen product, maar mist momenteel de technische capaciteit of commerciële slagkracht om een volgende substantiële groeifase te ontsluiten.
Wij zoeken een IT-dienstverlener in Midden-Nederland, gespecialiseerd in managed hosting en cloud platform services voor zakelijke klanten (B2B). Het ideale bedrijf heeft meer dan 10 medewerkers, een omzet tussen de 1 en 5 miljoen euro, en biedt diensten aan op eigen infrastructuur én op publieke cloudplatforms zoals AWS, Google Cloud en Microsoft Azure. Het bedrijf is gericht op samenwerking, kennisbehoud en groei binnen een familiebedrijfscultuur, waarbij medewerkersparticipatie mogelijk is. Overname van deelactiviteiten en medewerkers is bespreekbaar.
Doordat het niet altijd eenvoudig is om alleen op basis van criteria te zoeken naar overnamepartijen heb ik twee sectoren gekozen die potentieel hebben:
Niche logistics – specialistisch transport, koeltransport, EV last-mile delivery etc.
Installatietechniek / Technisch vastgoedbeheer – o.a. HVAC, onderhoudscontracten, brandveiligheid, toegangssystemen.
Gewenste kenmerken:
Traditionele bedrijven, asset light, lage AI-disruptie, hoge fragmentatie, stabiele marges, operationele complexiteit, bij voorkeur B2B.
Doelbedrijf:
Niet te klein (te veel risico) en niet te groot (financiering en concurrentie van PE).
Omzet: €850K – €2.5M
Aankoopprijsindicatie: €350K – €1.5M
Recurrent omzet (of potentieel), groeipotentieel via integratie met andere bedrijven.
DGA open voor pré-exit en opvolging
Voor een hands-on investeerder zijn wij op zoek naar een MKB-onderneming die graag een groeifase wil inzetten. De huidige eigenaar van de over te nemen onderneming krijgt dit op dit moment nog onvoldoende gerealiseerd, maar wil dit de komende 3 à 5 jaar samen met een investeerder realiseren. Na die jaren is de investeerder bereid om de onderneming volledig over te nemen, samen met het management of eventueel een Management-buy-in kandidaat. Het kunnen dus ook ondernemingen betreffen die nu nog geen opvolger hebben. De voorkeur gaat naar productiebedrijven of groothandels in de B2B-markt. Daarbij moet de product kennis aanwezig zijn binnen de onderneming. De investeerder neemt ook genoegen met een minderheidsbelang.