Onze klant is op zoek naar bedrijven actief in de verkoop van mobiele abonnementen (eventueel met VOIP) en hierin ook zakelijke klantenportefeuille hebben. Bij voorkeur met contracten die langer dan 1 jaar lopen. Ook interessant als een onderneming het onderdeel vast- en mobiele abonnementen wil afstoten. Indien particulieren onderdeel uitmaken van de klantenportefeuille, dan zullen deze uitgesloten zijn van een transactie.
Bouwkundig ingenieurs- en adviesbureau.
Gevestigde onderneming in Noord-Holland zoekt ter uitbreiding van haar marktpositie een bouwkundig ingenieurs- en adviesbureau.
Onze opdrachtgever drijft een internationaal georiënteerd staalconstructiebedrijf van wie de staalconstructies inmiddels in heel Europa te vinden zijn. Sinds kort ook in de VS.
Men verzorgt het ontwerp, de berekeningen, engineering, productie, montage en het totale projectmanagement.
Het is een nuchter, West-Fries bedrijf dat samen mooie producten maakt, met een sterke no-nonsense mentaliteit. Zeggen waar je voor staat en het waarmaken. Tevreden klanten en medewerkers.
Om de verdere groei in goede banen te leiden zoekt opdrachtgever een (klein) bouwkundig ingenieurs- en adviesbureau ter overname, met hoogopgeleide technische mensen die gewend zijn om (voor verschillende landen) constructieve berekeningen en tekeningen te maken. Bij voorkeur specialisatie staal en werkend met Tekla.
Uw reactie wordt vertrouwelijk behandeld, indien gewenst onder NDA.
Wij zijn op zoek naar een incassobureau dat wij kunnen overnemen. Heeft u een incassobureau en overweegt u een verkoop, of kent u iemand die dit overweegt? Dan komen wij graag met u in contact.
Wij zijn een ervaren partij in de financiële dienstverlening en hebben specifieke interesse in bedrijven die actief zijn in debiteurenbeheer en incassodiensten. Onze focus ligt op gezonde en stabiele ondernemingen, maar ook bedrijven met uitdagingen kunnen interessant zijn.
Onze voorkeuren:
Actief in Nederland
Een bestaande klantenportefeuille
Ervaren medewerkers (pre, maar geen vereiste)
Zowel kleine als middelgrote bedrijven zijn interessant
Het gezochte bedrijf bevindt zich in de logistiek of productie met een aanverwant logistiek component. Het is snelgroeiend of heeft de ambitie om snel te groeien, waarbij de kwaliteit van de organisatie deze groei mogelijk moet maken.
Gezien de ervaring van de MBI-kandidaat gaat de voorkeur uit naar een logistieke organisatie of een productiebedrijf. Het hoeft echter niet per se een puur logistieke organisatie te zijn; ook een dienstverlenende onderneming of een bedrijf met een product dat verwant is aan de logistieke sector, komt in aanmerking.
De gezochte organisatie is een groeiende en volwassen onderneming met de ambitie om verder te expanderen. De benodigde ingrediënten om deze ambitie te verwezenlijken zijn aanwezig.
De organisatie heeft minimaal 20 medewerkers en genereert een omzet tussen de 1 en 10 miljoen euro.
De bedrijfscultuur is klant- en kwaliteitsgericht, met een no-nonsense mentaliteit en een bereidheid om te veranderen.
Het bedrijf is gevestigd in Zuid-Nederland en bedient zowel nationale als internationale B2C- en/of B2B-klanten of heeft de ambitie daartoe.