Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Handelsbedrijf B2B en of B2C

Verkocht of inactief #106815 - Gezocht sinds 30 augustus 2023

Bedrijfshistorie / achtergrond

De gezochte onderneming is een handelsbedrijf dat al meerdere jaren actief is in de B2B en of B2C markt. Het bedrijf voldoet aan de volgende kenmerken:

  • Het bedrijf koopt haar producten (inter) nationaal in.
  • Een sterk of in ieder geval kansrijk eigen merk is een pre.
  • Verkoop in de Nederlandse markt en eventueel ook internationaal.
  • Toegevoegde waarde activiteiten zoals bijvoorbeeld eenvoudige assemblage- en of productie activiteiten wordt als passend gezien.
  • Aantal medewerkers 2 tot 20.
  • Het bedrijf heeft een representatieve huisvesting in een huurpand. Eventuele overname van onroerend goed is bespreekbaar.
  • Een aansprekende klantenportefeuille en een goede naam in de markt.
  • Groeipotentie.
  • Gevestigd in Nederland bij voorkeur binnen een straal van circa 40 kilometer rondom Rotterdam of op termijn verplaatsbaar.

Financiële kerncijfers

  • Het bedrijf heeft een omzet tussen de € 0,5 en € 4 miljoen per jaar
  • EBITDA tussen de € 0,2 en 0,6 miljoen € per jaar.
  • Winstgevendheid is geen absolute noodzaak maar het bedrijf moet in de kern wel gezond zijn en met hulp van de koper weer winstgevend te maken zijn.
  • Koper heeft eigen middelen beschikbaar.

Activiteiten van het bedrijf

De koper

Koper zijn twee ervaren ondernemers die al jaren in het bezit zijn van een winstgevend bedrijf.

Reden tot koop

De aansturing van het huidige bedrijf vergt vandaag de dag  een geringe tijdsbesteding en de ondernemers hebben de ambitie om een tweede onderneming aan te kopen om daar het grootste deel van hun tijd aan te besteden.

Op de huidige bedrijfslocatie is voldoende ruimte voor aanvullende bedrijfsactiviteiten.

Transactie

De koper staat in principe open voor alle vormen van overname. Voorkeur gaat hierbij uit naar een 100 % belang en tenminste een meerderheidsbelang.

Overig

Procedure

Indien beschikbaar, ontvangen wij bij voorkeur een bedrijfsprofiel, jaarverslag of informatiememorandum van verkoper. Alvorens verdere informatie te verstrekken onderzoeken wij eerst of het aangeboden bedrijf voldoet aan de gestelde uitgangspunten. Na een positieve beoordeling en na ondertekening van een geheimhoudingsverklaring verzamelen wij voor zover nodig additionele informatie voor de koper. Daarna kunnen partijen met elkaar in contact gebracht worden en begeleiden wij het verdere traject voor onze opdrachtgever. ​​ 

Algemene informatie

Regio
Zuid-Holland
Branche
Groothandel
Soort bedrijf
Handelsonderneming
Rechtsvorm
BV
Transactievorm
Aandelentransactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
10 - 25
Type koper
MBI kandidaat

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 2.500.000 - € 5.000.000
Indicatie overnamebedrag
€ 0 - € > 5.000.000
Resultaat voor belasting
€ 250.000 - € 500.000

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Handelsbedrijf B2B en of B2C
Zuid-Holland

Profiel nr.: 106815

Geplaatst: 28 augustus 2023

Branche: Groothandel


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Handelsbedrijf B2B en of B2C
Zuid-Holland

Profiel nr.:
106815

Geplaatst:
28 augustus 2023

Branche:
Groothandel

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.