Profiel nr. 105295

Commercieel manager zoekt handelsonderneming, een productie- of assemblagebedrijf

24/03/2023 Geplaatst

Gevestigd in

Meerdere regio’s mogelijk

Algemene informatie

Branche

Industrie

Soort bedrijf

Meerdere opties

Rechtsvorm

N.v.t.

Transactievorm

Nader te bepalen

Levensfase onderneming

  • Startend
  • Groeiend
  • Volwassen
  • Afbouw

Aantal medewerkers (in FTE)

10 - 25

Type koper

MBI kandidaat


Financiële informatie

Omzet indicatie

€ 0 - € > 5.000.000

Indicatie overnamebedrag

€ 0 - € > 5.000.000

Resultaat voor belasting

€ 0 - € > 5.000.000


Bedrijfshistorie / achtergrond

Handel, al dan niet met productie of assemblage, vervaardiging met verkoopactiviteiten. Non-food producten. Geen consumentenmarkt of consumentenmarketing. Een bedrijf met een goede naam en een behoorlijke trackrecord, staat bekend om kwaliteit en klantgerichtheid. Traditioneel, B2B en resultaatgericht.

Cultuur van doeners, dynamisch en professioneel, no-nonsense, doe maar normaal dan doe je al gek genoeg, eager, mag best wat traditioneler zijn, geen “snelle jongens” mentaliteit.

Type klanten; (inter)nationaal, B2B

Regio vestiging: Midden-Nederland op maximaal een uur rijden van Hilversum.

Volwassen met een mogelijkheid tot uitbreiding, doorgroei of internationalisering.

Voorkeur voor een geleidelijke overname maar een volledige of gedeeltelijke overname afhankelijk van de propositie is bespreekbaar.


Activiteiten van het bedrijf

Commercieel manager zoekt een handelsonderneming of een productie-/assemblagebedrijf met een salesgerichte kernactiviteit. Non-food producten. Geen consumentenmarkt of consumentenmarketing. Een bedrijf met een goede naam en een behoorlijke trackrecord, staat bekend om kwaliteit en klantgerichtheid. Traditioneel, B2B en resultaatgericht.

Een ondernemende doener met strategisch inzicht en een sterke commerciële drive. Zet kansen om in resultaat. Heeft ervaring met internationalisering en het implementeren van groeistrategieën.

Specifieke kenmerken: Scherp analytisch vermogen, snelle denker, netwerker, leidinggevende capaciteiten, pragmatisch, oplossingsgericht.

Werkervaring: Uitvoerige ervaring in commerciële werkomgevingen als eindverantwoordelijke voor het commerciële beleid (MT-lid). Nationaal en internationaal (Midden-Oosten en Azië) actief geweest, veel ervaring met het implementeren en uitvoeren van groeistrategieën.


Commercieel manager zoekt handelsonderneming, een productie- of assemblagebedrijf
Regio
Meerdere regio’s mogelijk
Branche
Industrie
Type
Te koop gevraagd
Omzet
0 - > 5.000.000
Overname
0 - > 5.000.000
Contact met dit profiel Bewaar als favoriet

Interesse of meer informatie?

Je kunt gratis en vrijblijvend in contact komen met de aanbieder van het profiel. Na het invullen van je e-mailadres kun je je interesse kenbaar maken of meer informatie aanvragen. De door ons gevraagde data zijn uitsluitend bedoeld voor het leggen van contact en zullen dan ook discreet behandeld worden door de ontvangende partij.

Zo kom je in contact:

  • Vul hieronder je e-mailadres in
  • Wanneer deze reeds bekend is, log in of klik op wachtwoord vergeten
  • Vul vervolgens het reactieformulier in en verzend het
  • Wij controleren je reactie en sturen hem door naar de aanbieder
  • De aanbieder neemt binnen 7 dagen contact met je op
  • Na 7 dagen niks gehoord? Laat het ons weten

  • Begeleidende tekst voor aanbieder

    • Stel eventuele vragen
    • Geef aan vanwaar er interesse is
    • Vertel iets over je achtergrond

    Beschikbaar eigen vermogen

    Let op: voor financiering van een bedrijfsovername is minimaal 25% eigen inbreng vereist.


    Deze gegevens zijn enkel bedoeld voor het tot stand brengen van contact. De gegevens worden door ons gecontroleerd voordat we ze doorsturen naar de aanbieder. Reacties die incompleet zijn of niet kloppende gegevens bevatten worden niet doorgestuurd.

    Postcode

    Vul uw postcode en huisnummer in en uw adres wordt automatisch geladen.


    E-mail

    Vul de juiste gegevens in, zodat de profielplaatser contact met je op kan nemen.

    Telefoon

    Als we contact met je opnemen doen we dat altijd vertrouwelijk.

    Mobiele Telefoon

    Als we contact met je opnemen doen we dat altijd vertrouwelijk.


    Na het plaatsen van deze reactie wordt automatisch een account voor je aangemaakt. Van hieruit kun je makkelijk deze en eventuele volgende reacties beheren. Creëer hieronder een wachtwoord. Het wachtwoord moet minimaal 6 karakters lang zijn.