De onderneming bestaat uit 2 BV`s en een stichting administratiekantoor. De assurantie(portefeuille) BV niet BTW plichting en hangt direct onder de stichting. De dochter BV is een `advies` BV (dus voor declaratie activiteiten) en dus wel BTW plichtig.
Er zijn ca 20.000 relaties opgenomen in het assurantieadministratiepakket. Op dit moment zijn er echter een kleine 700 verzekeringen die lopen. Dit komt doordat de huidige ondernemer met alle leads die hij binnen kreeg alleen de gevraagde offerte heeft verstuurd maar verder niet actief acquisitie heeft gepleegd op deze relaties.
Er zijn 2 bedrijfsnaamdomeinen (.nl) die ook bij deze overdracht behoren.
Eind 2005 is de assurantieportefeuille overgeheveld vanuit de BV waarin de ondernemer de andere activiteiten uitvoerde. Deze oude BV heeft verder geen aanstellingen meer bij maatschappijen. Wel is hierdoor nog een leuke fiscale afschrijving binnen de huidige BV.
Daar zowel het kantoor als het oude personeel in dienst zijn bij de andere BV zijn deze verder niet bij deze overdracht betrokken.
90% van de hele (verzekerings)administratie is digitaal.
Er zijn aanstellingen bij ca 20 maatschappijen. O.a. ASR groep, Delta Lloyd, Klaverblad, London.