Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Bandenrecycling, nieuwe unieke techniek, patenten

Verkocht of inactief #61722 - Aangeboden sinds 8 november 2015

Overig

Aangeboden Bandenrecycling, nieuwe unieke techniek, patenten Algemene info Opdrachtgever heeft tientallen jaren ervaring in de bandenbranche. Hij heeft een nieuwe techniek ontwikkeld waarbij rubber, staal, carbon en textiel 100% zuiver voor hergebruik vrijkomen. De huidige shredding levert 93%. Door deze enorme verbetering in kwaliteit der grondstoffen wordt een zeer hoog rendement gerealiseerd, zowel qua milieu als financieel. Samenwerking met grootste shredder fabrikant ter wereld. Patent Pending. Patenten voor vervolgproducten. Locatie Nederland, Europa, wereldwijd. Omvang exploïtatie De omzet wordt bepaald door de verkoop van rubber, staal, textiel en carbon en banden en Over het eerste productiejaar wordt Ebitda gecalculeerd op ca € 12 mio - € 24 mio, afhankelijk van de locatie. Investering De investering bedraagt € 0,5 mio - € 10 mio. Aandelenverdeling bespreekbaar. Exclusief mede aandeelhouderschap naast de ondernemer mogelijk. Hoge subsidies toegezegd. Bijzonderheden: Opdrachtgever is ervaren en capabel en bereid om de productie te organiseren en te leiden. Daarna zal hij graag het opzetten van meerdere plants in Europa en wereldwijd ondersteunen.

Persoonlijke gegevens

Regio
Europa
Branche
Industrie
Soort bedrijf
Machine industrie
Rechtsvorm
Kapitaalvennootschap
Transactievorm
Activa / passiva transactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
5 - 10
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 5.000.000 - € 10.000.000
Indicatie overnamebedrag
€ 1.000.000 - € 2.500.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Bandenrecycling, nieuwe unieke techniek, patenten
Europa

Profiel nr.: 61722

Geplaatst: 8 oktober 2004

Branche: Industrie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Bandenrecycling, nieuwe unieke techniek, patenten
Europa

Profiel nr.:
61722

Geplaatst:
8 oktober 2004

Branche:
Industrie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.