Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Interieurbouwbedrijf

Verkocht of inactief #60546 - Aangeboden sinds 26 januari 2015

Overig

Interieurbouwbedrijf dat al bijna 30 jaar actief is. Een bedrijf met een mooie klantenportefeuille dat ook in deze tijd een goed rendement weet te behalen. Het bedrijf heeft lange relaties met een aantal grote klanten in onder meer de medische sector en hotelsector. Het werkt voor gerenommeerde ondernemingen en een woningbouwstichting, maar is ook voor het MKB actief. Reden verkoop: één van de twee DGA’s bereikt de pensioengerechtigde leeftijd en wil zijn werkzaamheden gaan afbouwen.

Algemene informatie

Regio
Nederland
Branche
Bouw
Soort bedrijf
Aannemingsbedrijf
Rechtsvorm
Kapitaalvennootschap
Transactievorm
Activa / passiva transactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
10 - 25
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 2.500.000 - € 5.000.000
Indicatie overnamebedrag
€ 1.000.000 - € 2.500.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Interieurbouwbedrijf
Nederland

Profiel nr.: 60546

Geplaatst: 26 januari 2015

Branche: Bouw


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Interieurbouwbedrijf
Nederland

Profiel nr.:
60546

Geplaatst:
26 januari 2015

Branche:
Bouw

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.