Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Magazine voor de lingeriebranche

Verkocht of inactief #60079 - Aangeboden sinds 18 februari 2015

Overig

Gerenommeerd vakblad voor de ondermode/lingerie, al 15 jaar een begrip voor detaillisten en leveranciers. Vakblad verschijnt 2 maal per jaar in glossy magazine formaat gratis voor detaillisten in Nederland en Vlaanderen. Oplage 2100 stuks, vrijwel 100% dekking van de markt. Te verkopen zijn de goodwill, merknamen, klanten- en lezers bestanden, web en email adressen. Online is een grote groeimogelijkheid en daar zit nog veel potentie. Verkopende partij is zelf 40 jaar in de branche actief en is in overleg, bereid om de kopende partij gedurende een bepaalde periode in te werken en wegwijs te maken in de wereld van de ondermode. Het bedrijf wordt nu gerund door 2 mensen en een freelance medewerker. Het technische proces inclusief verzending verloopt via een drukker. Het bedrijf is gemakkelijk te integreren in een andere kleine tot middelgrote uitgeversorganisatie of geschikt voor een kleinere zelfstandige organisatie van 2-3 personen.

Algemene informatie

Regio
Gelderland
Branche
Dienstverlening
Soort bedrijf
Zakelijke dienstverlening
Rechtsvorm
VOF
Transactievorm
Aandelentransactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 100.000 - € 250.000
Indicatie overnamebedrag
N.o.t.k.
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Magazine voor de lingeriebranche
Gelderland

Profiel nr.: 60079

Geplaatst: 2 november 2014

Branche: Dienstverlening


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Magazine voor de lingeriebranche
Gelderland

Profiel nr.:
60079

Geplaatst:
2 november 2014

Branche:
Dienstverlening

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.