Ter overname wordt aangeboden een kinderkleding winkel aan de rand van Amsterdam Oud-Zuid. De doelgroep is gericht op midden- en hoog segment voor kinderen in de leeftijd van 0-12 jaar. Er worden diverse A-Merken gevoerd zoals Petit Bateau, Vingino, Tumble & Dry, Feetje, CKS etc. Dit is natuurlijk wel weer persoonlijk in te vullen.
De winkel (65 m2 exclusief magazijn) is gevestigd aan een gezellige, drukbezochte winkelstraat in Amsterdam Oud-Zuid. De winkel kan bogen op een trouw klantenbestand zowel uit de buurt als uit aangrenzende wijken. Er is een digitaal klantenbestand aanwezig van 1200 kwalitatief hoogstaande adressen. Onlangs is de website geoptimaliseerd (met web shop functionaliteit)
De overnameprijs is gebaseerd op:
• Lopende Omzet (€ 200.000,-- per jaar exclusief BTW)
• Inventaris (Beveiligingssysteem CHUBB VAREL, camerasysteem, 3 camera’s en harddisksysteem 2010, Rolluik, interieur onder binnenhuis architectuur verbouwd, professionele balie en hangkasten, geautomatiseerd kassa systeem, goede magazijnruimte )
• Voorraad
Er zijn al inkoop orders geplaatst voor de zomercollectie 2013.
De huurverplichting is € 1.299,-- per maand. Het huurcontract loopt tot oktober 2013 en is verlengbaar (periode verlenging n.o.t.k. met huurbaas, is in overleg bespreekbaar).
De huidige eigenaresse is graag bereid om in de beginperiode de nieuwe eigenaar te ondersteunen (indien gewenst).