Innovatief technologiebedrijf in zonne-energie met zeer interessant patent.
Het patent betreft een zonne-collector en revolutionaire spiegels voor CSP toepassing (30-40% goedkoper dan de huidige markt).
Nichemarkt met als potentieel afzetgebied, alle zonrijke landen, wereldwijd toepasbaar. Produkt heeft een grote schaalbaarheid.
Gepatenteerd en getest prototype met bewezen nieuwe technologie aanwezig. Momenteel in de pre-commercialisatie fase. Groot potentieel ook m.b.t. interessante doorontwikkelingmogelijkheden t.b.v. andere toepassingen, zoals solar cooling en desalination. Prototype dient nu geoptimaliseerd te worden tot het vervaardigen van een produktiemodel en op de markt gezet te worden.
Personeel bestaat uit 1 directeur/eigenaar. Geen vaste standplaats, huidige regio Brabant.
Zowel totale verkoop van de BV als joint venture en/of licentie-overeenkomsten behoort tot de mogelijkheden.