Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Autopoetsbedrijf

Verkocht of inactief #50036 - Aangeboden sinds 31 december 2010

Overig

Ter overname een autopoetsbedrijf. Het betreft enkel het pand en alle daarbijbehorende faciliteiten, autowasgelegenheid, alle vergunningen, niet de naam. Het gaat om een bedrijfsruimte van 360 m2 met een verdieping. 1ste verdieping is reeds verhuurd aan een administratiekantoor voor de komende 4 jaren (? 1.750,- p/m). Bedrijf is gelegen op een gunstige locatie op een industrieterrein in de buurt van een autoboulevard. Binnenkort wordt tevens tegenover het bedrijf de A5 richting Zaandam verwezenlijkt.

Algemene informatie

Regio
Noord-Holland
Branche
Detailhandel Non-Food
Soort bedrijf
Autobedrijf, garage, materialen
Rechtsvorm
VOF
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
N.o.t.k.
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Autopoetsbedrijf
Noord-Holland

Profiel nr.: 50036

Geplaatst: 31 december 2010

Branche: Detailhandel Non-Food


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Autopoetsbedrijf
Noord-Holland

Profiel nr.:
50036

Geplaatst:
31 december 2010

Branche:
Detailhandel Non-Food

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.