Winstgevende kapperszaak met bewezen trackrecord van 10 jaar, loyaal klantenbestand en volledig zelfstandig team (3 FTE). Omzet €185K, EBITDA €90K. Direct klaar om over te nemen – perfect voor ondernemers of investeerders.
Deze stijlvolle en professioneel ingerichte kapperszaak bestaat al ruim 10 jaar en is uitgegroeid tot een gevestigde naam in de regio. De salon bedient zowel mannen als vrouwen en heeft een loyale klantenkring opgebouwd. De eigenaar heeft de zaak met zorg en toewijding opgebouwd en zoekt nu, wegens focus op andere zakelijke ambities, een geschikte overnamekandidaat.
Onderneming: De heren- en dameskapsalon, met een erg goede naam, bestaat reeds meer dan 20 jaar en heeft een loyaal klantenbestand van meer dan 5.200 klanten.
De onderneming is gevestigd in een goed onderhouden en modern ingericht huurpand op een zichtlocatie met ruim voldoende parkeergelegenheid voor de deur.
In de salon met een oppervlakte van 125m2 zijn 3 wasplekken en 6 knipstations beschikbaar. Daarnaast is er een verhuurbare nail- en beautyruimte inclusief inventaris in de salon aanwezig.
Jouw eigen verhaalwinkel
In het altijd mooie Haren, vlak onder Groningen, ligt een kans voor een ondernemende boekenliefhebber. Aan de Brinkhorst bevindt zich een boekhandel die klaar is voor een nieuwe eigenaar. De winkel is niet alleen geliefd bij de lokale bevolking, maar speelt ook een belangrijke rol in het centrum van het dorp. De winkel is aangesloten bij een formule, de formule is marktleider in Nederland.