Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Goedlopende speelgoedwinkel

Verkocht of inactief #42253 - Aangeboden sinds 5 oktober 2009

Overig

Op A1 locatie tussen diverse andere klantentrekkers bevind zich een goedlopende speelgoedwinkel. In een goedlopend winkelcentrum met ongeveer 10.000 bezoekers per week. De speelgoedzaak bestaat nu 7 jaar. Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig, waar men gratis kan parkeren. De huidige situatie nu leent zich uitstekend voor partners om samen deze winkel te runnen eventueel mogelijk zonder personeel. Ook zou het een uitbreiding kunnen zijn op huidige activiteiten. De overname betreft: Inventaris Voorraad Goodwill Huurcontract (het huurcontract behoeft niet direct mee te worden overgenomen) De mogelijkheden zijn er ook om andere activiteiten van detailhandel te eploiteren op deze locatie. Er liggen afspraken om over twee jaar te kunnen verhuizen naar een ruimere locatie. Dit betreft een geheel nieuw project. Dit is een variabele keuze. Reden van verkoop is omdat de huidige eigenaar het te druk heeft met andere activiteiten.

Algemene informatie

Regio
Noord-Brabant
Branche
Detailhandel Non-Food
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
Eenmanszaak
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 250.000 - € 500.000
Indicatie overnamebedrag
€ 100.000 - € 250.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Goedlopende speelgoedwinkel
Noord-Brabant

Profiel nr.: 42253

Geplaatst: 2 juni 2009

Branche: Detailhandel Non-Food


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Goedlopende speelgoedwinkel
Noord-Brabant

Profiel nr.:
42253

Geplaatst:
2 juni 2009

Branche:
Detailhandel Non-Food

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.