Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Coating bedrijf

Verkocht of inactief #41692 - Aangeboden sinds 9 september 2009

Overig

Ter overname aangeboden een normaal renderende, geheel ingerichte industrie spuiterij. Het gaat om handmatig spuiten dus er zijn geen straalcabines aanwezig. Voor de juiste aannnemer is er veel meer potentie te halen Het betreft een huurpand waarvan het contract duurt tot eind van 2010. Er zijn 3 fulltime personeelsleden werkzaam waarvan er 2 mee overgaan. Deze zijn technisch zeer goed onderlegd. De spuiterij heeft een vast klanten bestand, maar er is zeker uitbreiding mogelijk. De spuiterij is gevestigd op grens rotterdam/schiedam. Reden van verkoop is dat ik meerdere werkzaamheden heb en deze niet meer kan combineren. Graag serieuze reacties.

Algemene informatie

Regio
Zuid-Holland
Branche
Industrie
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
BV
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 100.000 - € 250.000
Indicatie overnamebedrag
N.o.t.k.
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Coating bedrijf
Zuid-Holland

Profiel nr.: 41692

Geplaatst: 6 mei 2009

Branche: Industrie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Coating bedrijf
Zuid-Holland

Profiel nr.:
41692

Geplaatst:
6 mei 2009

Branche:
Industrie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.