Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Applicatiebedrijf gespecialiseerd in verspuitbare kunststoffen

Verkocht of inactief #39506 - Aangeboden sinds 18 maart 2009

Overig

Te koop aangeboden applicatiebedrijf gespecialiseerd in verspuitbare kunststoffen - veel potentie mogelijk. Bedrijfsactiviteit: Leveren en aanbrengen van hoogwaardige, verspuitbare, industri?le kunststoffen in de industrie, civiele sector, maritiem, enz. Productgroep: polyurea. Toepassing: afdichtingen, gevelbekleding, corrosiewerend, flexibele kunststof Inventaris: - huurpand (op te zeggen) - 2 componenten applicatiemachine met alle bijbehorende accessoires - 800 liter coating voorraad (2 componenten) - opslagcontaner/ mobiele werkunit - diverse klein inventaris - ISO-9001:2000, VCA gecertificeerd Waarde inventaris: ca. EUR 60.000 Groeipotentie concreet aanwezig met een ROS van ca. 40-50% Pipeline: ca. EUR 2.500.000 (leadtime >1 jaar) Jaaromzet in startup (2007/2008) ca. EUR 100.000 per jaar. ROS 2007: 10% ROS 2008: 35% People: - om de goodwill vast te houden voor de overnemende partij is de huidige DGA bereid tijdelijk aan te blijven om de transitie van de relaties/ accounts goed te laten verlopen. Indien overnemende partij hiervoor opteert kan deze periode verlengd worden. - een vaste oproepkracht (AOV ontbonden) - overig personeel is freelance - opzet was om bij voldoende cashflow en grootschalige projecten medewerkers vast in dienst te nemen. Als applicateur is dit relatief snel te organiseren en heb je als leverancier snel operationele teams (<week) "up and running". Reden verkoop: - onvoldoende cashflow/ financi?le armslag om leadtimes te overbruggen en continu?teit te waarborgen. - consolidatie in de markt versterkt de algehele propositie Profiel overnemende partij: - schildersbedrijven die willen innoveren in de richting van hoogwaardige bekledingen/ coatings; - kunststofverwerkende bedrijven (polyurethaan/ epoxyverwerking); - isolatiebedrijven; - partijen die een niche zoeken waar polyurea als innovatief materiaal een "must have" is voor de nabije toekomst.

Algemene informatie

Regio
Zuid-Holland
Branche
Industrie
Soort bedrijf
Kunststof- en rubberverwerkende industrie
Rechtsvorm
BV
Transactievorm
Activa / passiva transactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
€ 100.000 - € 250.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Applicatiebedrijf gespecialiseerd in verspuitbare kunststoffen
Zuid-Holland

Profiel nr.: 39506

Geplaatst: 7 februari 2009

Branche: Industrie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Applicatiebedrijf gespecialiseerd in verspuitbare kunststoffen
Zuid-Holland

Profiel nr.:
39506

Geplaatst:
7 februari 2009

Branche:
Industrie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.