Te koop aangeboden: een goedlopend en gerenomeerd webhosting bedrijf. Webhosting in de ruimste zin van het woord.
- Ruim 9000 domeinnamen
- Ruim 1600 webhosting pakketten
- Circa 200 servers in eigen beheer en in onze co-locatie ruimte
- Circa 100 resellers
- Professionele infrastructuur - co-locatie ruimte
Het datacenter is in Zuid-Holland.
Omzetgegevens: het bedrijf is succesvol en bekend, haar omzet toont een (aantoonbaar) continue stijgende lijn sinds de oprichting van het bedrijf in het jaar 2000. Omzet 2006 was ruim 465.000 Euro, naar verwachting (aantoonbaar) zal de omzet in 2007 boven de 500.000 euro uitkomen.
Personeel: momenteel zijn er 4 medewerkers werkzaam binnen het bedrijf. 1 full-time medewerker is bereid werkzaam te blijven indien het bedrijf gevestigd blijft in de regio. Overname wordt uiteraard begeleidt.
Reden verkoop: na meer dan 7 jaar lang actief geweest te zijn in de webhsotingbranche zijn we toe aan een nieuwe uitdaging.
Eisen overnamekandidaat: we verwachten dat er aantoonbare eigen financiële middelen aanwezig zijn!
Wilt u snel groeien in deze branche? Dan is dit uw kans.