Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Vastgoedbelegging in de Randstad

Verkocht of inactief #108228 - Aangeboden sinds 2 augustus 2024

Bedrijfshistorie / achtergrond

Dit luxe chalet (2020), met in totaal 3 kamers, ligt in een kleinschalig vakantiepark aan het water in het natuurgebied Spaarnwoude. Het park heeft een zwembad, welke geopend is van april tot oktober, een kleine speeltuin, een wasserette en een snackbar.
Het park wordt geheel omringd door de grootste Golfbaan van Europa, Golfbaan Spaarnwoude.

Het chalet heeft een prettige, open leefruimte met TV en elektrische haard, waarin zich zowel de woonkamer, de eethoek als de keuken bevinden. Er valt veel natuurlijk licht naar binnen en men heeft hier mooi zicht naar buiten door de mooie grote raampartijen en schuifpui. De woning heeft geen gasaansluiting, maar wel voldoende zonnepanelen en een warmtepomp en is dus zeer milieuvriendelijk.

Activiteiten van het bedrijf

Woonkamer: de lichte woonkamer is ruim opgezet met een zithoek en elektrische haard. De moderne en luxe keuken is van alle gemakken voorzien en is uitgevoerd met een koelkast inclusief vriesvak, combimagnetron, vaatwasser en inductie kookplaat met afzuiging.

Slaapkamer: met 2 slaapkamers biedt het object slaapplaatsen voor vier personen. In beide kamers staat een 2-persoonsbed (2 losse bedden naast elkaar) met aan weerszijden nachtkastjes en een ruime wandvullende kast.

Badkamer: de mooie en moderne badkamer is compleet betegeld en heeft een prachtige ruime douchecabine, en een enkele wastafel met opbergruimte. Er is een aparte toiletruimte met fonteintje.

Overig: er is een inpandige berging waar ook de warmtepomp zich bevindt.
De aan het water grenzende tuin heeft een grasveld en een fijn terras met buitenmeubilair.
Daarnaast heeft u een eigen parkeerplek voor een auto.

Onderscheidend vermogen

Locatie: op slechts 15 minuten rijden van het strand bij IJmuiden of Wijk aan Zee en op 20 minuten van Haarlem en ook van Amsterdam. De bushalte naar IJmuiden en Station Sloterdijk bevindt zich
op 300 meter. Het pontje Buitenhuizen, op 5 minuten afstand, vaart 24 uur van en naar Assendelft.

Overig

Bijzonderheden: 

  • Het park is het hele jaar open en huisdieren zijn toegestaan.
  • Er is CAI-aansluiting en ook is er internet beschikbaar.
  • De jaarlijkse huur- en parklasten bedragen ongeveer € 8.900 per jaar.
  • Dit chalet wordt opgeleverd inclusief de huidige inventaris (exclusief persoonlijke zaken).
  • De prijs van het chalet ad € 215.000,- is exclusief btw, dit maakt het aantrekkelijk als investering voor de verhuur.

Algemene informatie

Regio
Noord-Holland
Branche
Horeca en recreatie
Soort bedrijf
Kampeer- en bungalowbedrijf
Rechtsvorm
N.v.t.
Transactievorm
Activa / passiva transactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname
  • Investeerder

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 0 - € 100.000
Indicatie overnamebedrag
€ 100.000 - € 250.000
Resultaat voor belasting
€ 0 - € 100.000

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Vastgoedbelegging in de Randstad
Noord-Holland

Profiel nr.: 108228

Geplaatst: 2 augustus 2024

Branche: Horeca en recreatie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Vastgoedbelegging in de Randstad
Noord-Holland

Profiel nr.:
108228

Geplaatst:
2 augustus 2024

Branche:
Horeca en recreatie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.