17/08/2023 Geplaatst

Gevestigd in

Utrecht

Algemene informatie

Branche

Bouw

Soort bedrijf

Aannemingsbedrijf

Rechtsvorm

BV

Transactievorm

Aandelentransactie

Levensfase onderneming

Volwassen

Aantal medewerkers (in FTE)

5 - 10

Type koper

  • MBI kandidaat
  • Strategische overname


Financiële informatie

Omzet indicatie

€ 1.000.000 - € 2.500.000

Indicatie overnamebedrag

€ 250.000 - € 500.000

Resultaat voor belasting

€ 100.000 - € 250.000


Bedrijfshistorie / achtergrond

Het betreft een allround bouwbedrijf actief in verbouw en nieuwbouw van woningen en bedrijfspanden. Met hun no-nonsense cultuur en zeer sterke focus op hun klanttevredenheid heeft de onderneming een uitstekende naamsbekendheid en reputatie opgebouwd.

De onderneming is gevestigd in de provincie Utrecht en maakt momenteel gebruik van het pand van het moederbedrijf. Het bouwbedrijf is niet locatie gebonden, wel is er (indien gewenst) op de huidige locatie een complete bedrijfsunit te huren.

Het bouwbedrijf heeft zowel particulieren als bedrijven in het klantenbestand. De klanttevredenheid en klantgerichtheid zijn erg hoog te noemen, afspraak is afspraak en men is pas tevreden wanneer de klant dat ook is.


Overig

De gemiddelde omzet bedraagt € 1.400.000 met een genormaliseerde Ebitda van € 170.000. De omzet is de laatste jaren zeer stabiel maar eenvoudig te verhogen door meer focus en aandacht voor en het uitbreiden van de huidige werkzaamheden. De verkoopvraagprijs is vastgesteld op € 350.000,-.

De huidige eigenaar wil het bedrijf verkopen om dat hij zich verder wil gaan toeleggen op andere activiteiten. Hij is bereid om gedurende een vooraf overeen te komen periode de koper goed te begeleiden en of in te werken.

De koper dient bij voorkeur affiniteit met de bouwsector te hebben. De kandidaat koper kan een MBI-kandidaat zijn die op deze wijze een perfecte start kan maken maar ook een strategische partij die interesse heeft om haar huidige activiteiten verder uit te breiden. 

Unieke kans om in de wereld van de bouw in te stappen of uit te breiden.


Allround bouwbedrijf
Regio
Utrecht
Branche
Bouw
Type
Te koop aangeboden
Omzet
1.000.000 - 2.500.000
Overname
250.000 - 500.000
Contact met dit profiel Bewaar als favoriet

Interesse of meer informatie?

Je kunt gratis en vrijblijvend in contact komen met de aanbieder van het profiel. Na het invullen van je e-mailadres kun je je interesse kenbaar maken of meer informatie aanvragen. De door ons gevraagde data zijn uitsluitend bedoeld voor het leggen van contact en zullen dan ook discreet behandeld worden door de ontvangende partij.

Zo kom je in contact:

  • Vul hieronder je e-mailadres in
  • Wanneer deze reeds bekend is, log in of klik op wachtwoord vergeten
  • Vul vervolgens het reactieformulier in en verzend het
  • Wij controleren je reactie en sturen hem door naar de aanbieder
  • De aanbieder neemt binnen 7 dagen contact met je op
  • Na 7 dagen niks gehoord? Laat het ons weten

  • Begeleidende tekst voor aanbieder

    • Stel eventuele vragen
    • Geef aan vanwaar er interesse is
    • Vertel iets over je achtergrond

    Beschikbaar eigen vermogen

    Let op: voor financiering van een bedrijfsovername is minimaal 25% eigen inbreng vereist.


    Deze gegevens zijn enkel bedoeld voor het tot stand brengen van contact. De gegevens worden door ons gecontroleerd voordat we ze doorsturen naar de aanbieder. Reacties die incompleet zijn of niet kloppende gegevens bevatten worden niet doorgestuurd.

    Postcode

    Vul uw postcode en huisnummer in en uw adres wordt automatisch geladen.


    E-mail

    Vul de juiste gegevens in, zodat de profielplaatser contact met je op kan nemen.

    Telefoon

    Als we contact met je opnemen doen we dat altijd vertrouwelijk.

    Mobiele Telefoon

    Als we contact met je opnemen doen we dat altijd vertrouwelijk.


    Na het plaatsen van deze reactie wordt automatisch een account voor je aangemaakt. Van hieruit kun je makkelijk deze en eventuele volgende reacties beheren. Creëer hieronder een wachtwoord. Het wachtwoord moet minimaal 6 karakters lang zijn.