Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Shop-in-shop winkel in de regio Noord-Limburg

Verkocht of inactief #106679 - Aangeboden sinds 19 september 2023

Bedrijfshistorie / achtergrond

Betreft een shop-in-shop winkel in de regio Noord Limburg. Het bedrijf bestaat sinds 2017 in deze unieke formule.

Activiteiten van het bedrijf

Ondernemers, stichtingen, maar vooral particulieren kunnen één of meerdere stellingen huren in de winkel. Zij betalen hiervoor wekelijks huur. Daarnaast dragen zij 10% van de inkomsten af, die ze ontvangen.
Iedereen heeft dus zijn eigen winkeltje binnen een winkel. De verkoop hiervan is heel divers: partijgoederen, tweedehandsgoederen, zelfgemaakte goederen, wenskaarten, snoep, etc. Daarnaast kan de eigenaar natuurlijk zijn eigen goederen verkopen.
De inventaris en het klantenbestand worden verkocht. De winkel is heel sociaal, informeel sfeertje. 

Unique selling points

Locatie:

De onderneming is gevestigd in een huurpand. In het centrum zijn voldoende parkeergelegenheden. Veelal tegen betaling. De winkel heeft zelf dus geen parkeermogelijkheid. De huurders hebben de mogelijkheid om 's ochtends tot 11.00 uur de winkel te laden en te lossen. 

Markt: 

Er zijn groeimogelijkheden. Echter is dit zeer afhankelijk hoe een eigenaar hiermee om gaat. Op dit moment is het resultaat beperkt. 

Personeel: 

Er is geen personeel. Wel wordt er gewerkt met een dertiental vrijwilligers. Gemiddeld zijn er dagelijks 2 vrijwilligers werkzaam. Dit zijn veelal mensen, die ook stellingen huren. Of mensen met een afstand tot de arbeidsmarkt, die hopen op deze manier ooit te kunnen reïntegreren.

Overig

De onderneming wordt ter overname aangeboden omdat de eigenaar op termijn wil gaan reizen. 

Het bedrijf is interessant voor diverse kopers; creatieve mensen, marktkooplui, mensen met affiniteit met tweede hands handel, etc. 

Algemene informatie

Regio
Limburg
Branche
Detailhandel Non-Food
Soort bedrijf
Gemengde branche
Rechtsvorm
Eenmanszaak
Transactievorm
Activa / passiva transactie
Levensfase onderneming
Groeiend
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 0 - € 100.000
Indicatie overnamebedrag
€ 0 - € 100.000
Resultaat voor belasting
€ 0 - € 100.000

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Overname shop-in-shop winkel
Limburg

Profiel nr.: 106679

Geplaatst: 30 juli 2023

Branche: Detailhandel Non-Food


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Overname shop-in-shop winkel
Limburg

Profiel nr.:
106679

Geplaatst:
30 juli 2023

Branche:
Detailhandel Non-Food

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.