Profiel nr. 106278
01/05/2023 Geplaatst
Gevestigd in
Gelderland
Ook interessant voor
Heel Nederland
Branche
Horeca en recreatie
Soort bedrijf
Restaurants
Rechtsvorm
BV
Transactievorm
Activa / passiva transactie
Levensfase onderneming
Groeiend
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
€ 250.000 - € 500.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk
Gevestigd in een drukke straat, op een zichtlocatie, bevindt zich dit restaurant met binnentuin. Binnen zijn circa 75 zitplaatsen, in de binnentuin kunnen 80 tot 100 gasten plaatsnemen. Het interieur is in uitstekende staat. Ook de uitstraling en afwerking van zowel het restaurant als de binnentuin zijn bovengemiddeld goed, derhalve is het restaurant instapklaar voor een nieuwe ondernemer.
Het restaurant meet circa 240 m2. Op dit moment is het bedrijf 6 dagen per week geopend voor diner. Het uitbreiden van de openingstijden, met bijvoorbeeld ontbijt en lunch, behoort zeker tot de mogelijkheden.
De onderneming wordt te koop aangeboden, het pand wordt hierbij te huur aangeboden. Er wordt een nieuwe huurovereenkomst opgesteld voor 5+5 jaren conform het ROZ model.
Vraagprijs onderneming € 350.000,=
Huur bedrijfspand € 97.000,=
Dit bedrijf wordt discreet te koop aangeboden. Indien u meer informatie wilt ontvangen kunt u contact opnemen met AWHoreca Makelaars, Koert van de Weerd.