Bedrijfshistorie / achtergrond
Er zijn branches die bekend staan om hun interessante marge, en daar is ijs er een van. Hoe groot je marge is hangt natuurlijk van je concept af. Met deze inventaris voor je eigen ambachtelijke schepijs fabriek c.q ijswinkel eventueel inclusief ijskarren heb je gegarandeerd een fantastisch potentieel. Deze ijsfabriek staat bekend als “Het allerlekkerste ambachtelijke schepijs, veelal op biologische basis. Echt ambachtelijk schepijs wat zich onderscheidt in de markt”. Wegens omstandigheden is de complete inventaris (eventueel ook in delen) van een ambachtelijk schepijs fabriek te koop. De productiecapaciteit ligt tussen 750 /1500 liter per dag. Daarbij horen ook 14 bijzondere ijswagens die kunnen worden ingezet voor verhuur tijdens evenementen. Uitgaande van 10 bollen per liter, een behoudende verkoopprijs prijs van 1,25 per bol en een bezetting van 50% vertegenwoordigt de productiecapaciteit van deze ijsfabriek een omzet tussen de 1,7 en 2,5 miljoen. De oprichter en bedenker van dit bedrijf is altijd op zoek geweest naar nieuwe verrassende creaties voor klanten en heeft In de loop der jaren alle mogelijke recepturen gemaakt voor de meest bijzondere soorten en smaken ijs. Ook deze recepturen behoren bij de verkoop. Met de unieke bijbehorende ijskarren ben je al snel een graag geziene, sfeer verhogende gast op de vele landgoed fairs, festivals of als unieke acties voor bedrijven. Verder biedt deze ijsfabriek uitstekende mogelijkheden voor biologisch ijs en grensoverschrijdende leveringen aan o.a. horeca, wederverkopers, privé labels, winkels, supermarkten, ijssalons.
Activiteiten van het bedrijf
De verkoop betreft de middelen en concept voor de productie van 750-1500 liter ijs per dag
- Machines en apparatuur/ toebehoren om ijs te maken
- Machines en apparatuur/ toebehoren om het ijs te verwerken
- Koel- en vriesinstallaties
- Geheime bewezen familie receptuur
- Een collectie unieke ijswagens
- Diverse domeinnamen en websites
- Kennis in de vorm van de unieke familie receptuur
Verder word je op weg geholpen bij:
- Inkoop grondstoffen en de leveranciers
- Leren ijs maken
- Omgang met de machines
- Inkoop verpakking
- Hoe het te verpakken
- Hoe wij werkten; regelgeving omtrent documentatie lijsten, schoonmaak lijsten, HACCP
Onderscheidend vermogen
Alle machines zijn:
- Goed onderhouden en recent gecontroleerd
- Makkelijk verplaatsbaar op een enkele na (de meeste stekkerklaar)
- Getaxeerd door Admetis taxaties Berlicum
Overig
Vakdiploma's voor het ijs-maken zijn niet vereist.
- U dient wel te voldoen aan de hygiëne eisen (o.a. gladde of betegelde wanden/ vloeren, die makkelijk schoon te houden zijn).
- 380 volt krachtstroom en voldoende warm en koud water.
- Een opslag/magazijn voor o.a. de unieke collectie 14 ijswagens.
- We staan open voor een passend bod.
- Deel Verkopen mogelijk. Gezien de grote productiecapaciteit van het totaal is een deel verkoop bespreekbaar. U zou dan bijvoorbeeld met een ijsmachine, een diepvries, een mengketel en 3 ijswagens een gedegen start in ijs kunnen maken.
- Voor meer informatie stuurt u een bericht met uw naam en telefoonnummer en dan nemen we contact met u op.
Algemene informatie
- MBI kandidaat
- Strategische overname