Bedrijfshistorie / achtergrond
Aangeboden: partnership of overname van eenTouroperator/Reisorganisatie.
Het betreft een 2-tal modern bedrijven met een zeer goede reputatie op het gebied van de verhuur van luxe compleet ingerichte bungalow- safaritenten en mobile-homes/stacaravans. Deze reisorganisaties staan bekend om de uitstekende kwaliteit van de vakantieaccommodaties op maar liefst meer dan 30 bestemmingen in Frankrijk, Italië, Luxemburg en Nederland. Daarnaast is er een hoge waardering voor de open en directe communicatie naar de gasten toe en voor de hoge mate van klantvriendelijkheid en klantgerichtheid.
Hiermee hebben deze Touroperator/Reisorganisaties een sterk onderscheidend vermogen ten opzichte van andere aanbieders. Deze ondernemingen zijn klaar voor de toekomst. U als nieuwe (Mede)eigenaar/(Mede)-investeerder/Overname kandidaat heeft de kans om deze bedrijven verder door te laten groeien. Er zijn nog veel mogelijkheden in de bestaande landen, maar ook hier buiten. Het begrip ‘Glamping’ kunt u als (Mede)eigenaar/(Mede)-investeerder nog verder tot zijn recht laten komen.
Doet u mee met deze vooruitstrevende onderneming?
Activiteiten van het bedrijf
Over het bedrijf:
- Informeel met korte lijnen naar zowel de gast/klant, leverancier alsmede de campingeigenaar
- Persoonlijk, kwaliteit staat voor de kwantiteit, wij weten aan de telefoon welke gast op welke camping staat.
- Kleinschalig bedrijf, kleinschalige locaties met optimale accommodaties. Wij zijn gek op groen!
- Wij zijn betrokken bij ons werk en doen dit vol passie!
Onderscheidend vermogen
- Alleen je koffer, overtrekken,hoeslakens en keukendoeken mee!
- Uitsluitend op gewaardeerde campings met gemiddeld 8,0 op Zoover/ANWB
- Je slaapt op een boxspring of goed bed met echt matras
- Voor alle zekerheid is deze reisorganisatie lid van en aangesloten bij een overkoepelend orgaan
- Gasten waarderen deze reisorganisatie gemiddeld met 4,8 ster van de 5
- Deze reisorganisatie heeft een eigen reiswinkel voor advies en/of al uw vragen
- Enkele accommodaties zijn voorzien van privé sanitair, Covid proof!
- Safaritent,bungalowtent of mobile-home huren? Deze zijn altijd uniek en bieden veel comfort!
Overig
Voor wie:
- Reeds bestaande onderneming in het toerisme/kamperen
- Startende ondernemer met affiniteit kamperen/Glamping
- Een actieve/passieve investeerder
Reden van verkoop of gezocht naar investering:
De huidige eigenaar heeft een nieuw concept in ontwikkeling wat perfect aansluit bij de huidige onderneming. De financiële middelen en de tijd ontbreken. Bij een deel-verkoop/investering/overname van de bedrijven is er ruimte om het plan te realiseren en de koper het recht te geven op een exclusief product om mee te nemen in het aanbod.
Persoonlijke gegevens
- MBI kandidaat
- Strategische overname
- Kapitaalverstrekker