Menu

Specialisten in jouw regio

Diligence

Randhoeve 221
3995 GA Houten

Telefoon
+31 88 05 50 350

Diligence is dé overnamespecialist van het MKB

Diligence is dé overnamespecialist van het MKB. We helpen u met het vinden van de juiste koper, verkoper, investeerder of fusiepartner. Wat we doen is ontzorgen, rust creëren en u het vertrouwen geven dat het goed komt. Dat kunnen we omdat we in onze 20 jaar een track record hebben opgebouwd van ruim 450 succesvol gerealiseerde transacties. We hebben alles gezien en veel zelf aan den lijve ondervonden. Wij weten hoe u als ondernemer denkt; we zijn stuk voor stuk zelf ondernemers. Daarom weten we hoe belangrijk deze dingen zijn.
 
Als ondernemer verkoopt u niet elke dag uw bedrijf. Er komen een hoop zaken op u af waar u wellicht onvoldoende raad mee weet en waar u zich zorgen over maakt. ‘Wat gebeurt er met mijn bedrijf en medewerkers?’ ‘Krijg ik wel genoeg voor het bedrijf waaraan ik de belangrijkste jaren van mijn leven heb gegeven?‘ ‘Hoe ziet mijn leven er straks uit?’ enz.
Wij van Diligence zijn meer dan bedrijfsovernamespecialist: we zijn coach en raadsman, die u door deze bewogen periode heen loodst. Onze adviseurs nemen tijdens het verkoopproces alle zorgen van u over zodat u zich kunt blijven richten op de dagelijkse gang van zaken. We geven u alle aandacht die u nodig heeft en rusten niet voordat u met een goed gevoel aan een nieuw leven kunt beginnen.
 

Ons Team:

 
Bo Barink Amsterdam +31 6 55 72 60 34 bo.barink@diligence.nl
Rob Beeren Haarlem +31 6 55 80 84 41  rob.beeren@diligence.nl
Gerda Briggeman-Mol  Rotterdam +31 6 53 67 72 12 gerda.briggeman@diligence.nl
Ross Dupont Maastricht   +31 6 46 27 71 47  ross.dupont@diligence.nl
Harry Helwegen  Baarn +31 6 53 46 71 93  harry.helwegen@diligence.nl
Raymond Sieben Roermond +31 6 54 23 62 29  raymond.sieben@diligence.nl
Jan van Ruitenbeek  Almere  +31 6 53 33 93 23  jan.vanruitenbeek@diligence.nl
Frans Verbeek Veenendaal +31 6 54 95 67 62  frans.verbeek@diligence.nl
Hans Wijnen Veenendaal +31 6 51 55 89 41  hans.wijnen@diligence.nl
Peter Stitselaar Nijkerk +31 6 51 12 44 94 peter.stitselaar@diligence.nl