Specialisten in jouw regio

Diligence

Randhoeve 221
3995 GA Houten

Telefoon
+31 88 05 50 350

Diligence is dé overnamespecialist van het MKB

Diligence is dé overnamespecialist van het MKB. We helpen je met het vinden van de juiste koper, verkoper, investeerder of fusiepartner. Wat we doen is ontzorgen, rust creëren en je het vertrouwen geven dat het goed komt. Dat kunnen we omdat we in de 24 jaar dat we bestaan een track record hebben opgebouwd van ruim 500 succesvol gerealiseerde transacties. Wij hebben alles gezien en heel veel zelf aan den lijve ondervonden. Wij kennen je prioriteiten als ondernemer omdat we zelf ondernemers zijn. 
 
Als ondernemer verkoop je niet elke dag je bedrijf. Er komen een hoop zaken op je af waar je wellicht zorgen over maakt of onvoldoende raad mee weet . ‘Wat gebeurt er met mijn onderneming en medewerkers?’ ‘Krijg ik wel genoeg voor het bedrijf waaraan ik de belangrijkste jaren van mijn leven heb gegeven?‘ ‘Hoe ziet mijn leven er straks uit?’ etc.
 
Wij van Diligence zijn meer dan een bedrijfsovernamespecialist. Wij zijn je coach en adviseur die je door deze bewogen periode heen navigeert. Onze adviseurs nemen tijdens het aan- of verkoopproces alle zorgen van je over zodat jij je kunt blijven richten op de dagelijkse gang van zaken. We geven je alle aandacht die je nodig hebt en sluiten het project pas af nadat je met een goed gevoel aan een nieuwe fase in het leven kunt beginnen.
 

Ons Team:

 
Bo Barink Amsterdam +31 6 55 72 60 34 bo.barink@diligence.nl
Rob Beeren Haarlem +31 6 55 80 84 41  rob.beeren@diligence.nl
Tsjip Boersma Amsterdam +31 6 10 25 84 93 tsjip.boersma@diligence.nl
Gerda Briggeman-Mol  Rotterdam +31 6 53 67 72 12 gerda.briggeman@diligence.nl
Ross Dupont Maastricht   +31 6 46 27 71 47  ross.dupont@diligence.nl
Harry Helwegen  Baarn +31 6 53 46 71 93  harry.helwegen@diligence.nl
Peter van der Linden Oosterhout  +31 6 53 18 40 74 peter.vanderlinden@diligence.nl
Raymond Sieben Roermond +31 6 54 23 62 29  raymond.sieben@diligence.nl
Peter Stitselaar  Nijkerk +31 6 51 12 44 94  peter.stitselaar@diligence.nl
Frans Verbeek Veenendaal +31 6 54 95 67 62  frans.verbeek@diligence.nl
Hans Wijnen Veenendaal +31 6 51 55 89 41  hans.wijnen@diligence.nl