Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Goed renderend glaszettersbedrijf in Limburg

Verkocht of inactief #52396 - Aangeboden sinds 23 augustus 2011

Overig

Bedrijf is al vele jaren bekend bij o.a. woningstichting, aannemers, particulieren, vezekeringstussenpersonen, gemeenten, scholen. Reden van verkoop is dat de eigenaar graag een nieuw bedrijf wil stichten. Pand is gehuurd op dit moment met een gemiddelde maandomzet van ?50.000-?60.000. Anderhalve man/vrouw in vaste dienst. De rest is via uitzendbureaus. Bij overname is huidige eigenaar bereid om beperkte tijd mee te werken, maar als u verstand van glas heeft, neemt u binnen 3 maanden het heft in eigen handen. Uitbreidingsmogelijkheden zijn ruimschoots voorhanden.

Algemene informatie

Regio
Limburg
Branche
Bouw
Soort bedrijf
Afwerkingsbedrijf
Rechtsvorm
BV
Transactievorm
Activa / passiva transactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 500.000 - € 1.000.000
Indicatie overnamebedrag
€ 250.000 - € 500.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Goed renderend glaszettersbedrijf in Limburg
Limburg

Profiel nr.: 52396

Geplaatst: 23 augustus 2011

Branche: Bouw


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Goed renderend glaszettersbedrijf in Limburg
Limburg

Profiel nr.:
52396

Geplaatst:
23 augustus 2011

Branche:
Bouw

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.