Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Recreatiebedrijf in de prachtige Achterhoek

Verkocht of inactief #40855 - Aangeboden sinds 3 november 2009

Overig

Te koop aangeboden: Het recreatiebedrijf is gelegen in de prachtige Achterhoek, bestaande uit twee groepsaccommodaties voor respectievelijk 18 en 34 personen en een beheerderswoning, welke geheel is gerenoveerd. Het zwembad en graveltennisbaan (wedstrijdformaat) maken het geheel compleet. U wilt uit de dagelijkse sleur en wilt werken en wonen combineren: Dan is dit uw kans! De groepsaccommodaties zijn geheel gelegen op de begane grond en beschikken beide over een eigen terras. Het buitenterrein omvat verder vele recreatiemogelijkheden zoals een volleybalveld, een trapveldje, een jeu-de-boulesbaan, een basket en voor de kleintjes een speeltuintje. De 18-persoons accommodatie bestaat uit een woonkamer/keuken, vier slaapkamers ( 3 kleine en 1 grote) en twee sanitaire ruimten. De grote (34 persoons) accommodatie heeft een grote woonkamer met zithoek en koffiekeukentje, een aparte keuken en 6 ruime slaapkamers, geheel voorzien van vloerverwarming. Verder twee sanitaire ruimten, een extra douche en toilet en een invalidetoilet/douche. Naast het eigen terras heeft men ook nog de beschikking over een eigen speelveld en een overdekte ruimte. Beide accommodaties zijn geheel voorzien van plavuizen vloeren en compleet ingericht. Uitstekend geschikt voor familie-, vriendengroepen, (sport)verenigingen en scholen. Beheerders woning Deze voormalige boerderij is geheel gerenoveerd. Begane grond Vanuit de hal met schouw en potkachel komt u in de woonkeuken deze is voorzien van alle apparatuur en modern keukenblok met granieten aanrechtblad. Toilet met fontein. Ruime woonkamer met prachtig uitzicht over de weilanden, voorzien van plavuizen vloer met vloerverwarming en aansluiting voor houtkachel. Badkamer v.v. grote whirlpool, douche, wastafel en vloerverwarming. Opgang naar verdieping Verdieping Overloop, 3 ruime slaapkamers v.v. dakkapellen en toilet met wastafel. Bijzonderheden ? Verwarming d.m.v. HR CV ketel ? Nieuwe keuken en badkamer ? Voldoende privacy m.b.t. de groepsaccommodaties ? Berging (voormalig zomerhuis) v.v. sauna ? Kap geheel vervangen en ge?soleerd ? Goed gevulde portefeuille ? Bedrijfsbe?indiging wegens geen opvolging Vraagprijs ? 995.000,-- k.k.

Algemene informatie

Regio
Gelderland
Branche
Horeca en recreatie
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
N.v.t.
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
€ 500.000 - € 1.000.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Recreatiebedrijf in de prachtige Achterhoek
Gelderland

Profiel nr.: 40855

Geplaatst: 31 maart 2009

Branche: Horeca en recreatie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Recreatiebedrijf in de prachtige Achterhoek
Gelderland

Profiel nr.:
40855

Geplaatst:
31 maart 2009

Branche:
Horeca en recreatie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.