Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Franchiseformule in proeven en kopen

Verkocht of inactief #64837 - Aangeboden sinds 5 mei 2017

Overig

Ter overname aangeboden een koffie/thee/lunch salon met koffie/theewinkel. Deze formule heeft de insteek dat alles wat kan worden geconsumeerd kan ook worden gekocht in de winkel. Optioneel: Huurkoop is een optie en eventueel kan ook alleen de formule worden overgenomen die op andere locaties in Nederland wordt geëxploiteerd. De koffie/thee/lunch gelegenheid betreft een horecadeel met 50 zitplaatsen (100 m2) binnen en 12 tot 24 zitplaatsen buiten met een winkelruimte van circa 40 m2, met een uniek en onderscheidend assortiment fairtrade en 100% biologische koffie en thee aangevuld met patisserie en gerelateerde luxe geschenkartikelen. Tevens is er een kleine lunchkaart en in de zomer een grote ijsvitrine en een mobiele Frozen Yoghurt bar. Daarnaast bevat het pand een keuken, dames en heren toilet en een voorraad (koffie/thee magazijn). De totale oppervlakte is 170 m2 Eén van de missies is: “from Africa, for Africa”. De formule legt de focus op kwaliteit, gastvrijheid en persoonlijke aandacht en is bijzonder geschikt om te worden aangeboden door ambitieuze ondernemers, barista’s, bij voorkeur een paar, die zich prettig voelen tussen de gasten en hun klanten servicegericht willen adviseren én entertainen. Andere aspecten: hoog hygiëne niveau, voortdurende vernieuwing en prima sfeer. Het inmiddels gedurende drie jaar zich bewezen concept is succesvol, gasten kunnen tevens kiezen voor het ‘pay per day’ concept; een studie/werkplek met onbeperkt consumpties vrij, een succesvolle service en zeer gewaardeerd door studenten en ZZP’ers. In geval van overname/exploitatie van alleen de formule biedt verkoper een concept-inrichtingsplan voor de horeca/winkel unit, alsmede voordelige inkoopmogelijkheden voor de inrichting, installaties en grondstoffen. Verder voor alle betrokkenen een inwerkprogramma, trainingen, verkoopondersteuning en het delen van alle inmiddels verkregen kennis. Omzet indicatie € 150K. Ondernemersbeloning € 40K - € 50K Wij zijn op zoek naar ondernemers, bij voorkeur een stel of paar, die beschikken over een financiële eigen inbreng en die het in zich hebben om een dergelijke uitdagende onderneming voort te zetten. Bij belangstelling is, na het ondertekenen van een geheimhoudingsverklaring, een uitgebreide brochure beschikbaar en worden belangstellenden desgewenst in contact gebracht met de verkoper.

Algemene informatie

Regio
Nederland
Branche
Horeca en recreatie
Soort bedrijf
Land- en tuinbouw
Rechtsvorm
N.v.t.
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 100.000 - € 250.000
Indicatie overnamebedrag
€ 100.000 - € 250.000
Resultaat voor belasting
€ 0 - € 100.000

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Franchiseformule in proeven en kopen
Nederland

Profiel nr.: 64837

Geplaatst: 5 mei 2017

Branche: Horeca en recreatie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Franchiseformule in proeven en kopen
Nederland

Profiel nr.:
64837

Geplaatst:
5 mei 2017

Branche:
Horeca en recreatie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.