Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Betonboor en -zaagbedrijf (winstgevend)

Verkocht of inactief #43194 - Aangeboden sinds 26 november 2009

Overig

Het bedrijf heeft een zeer goed en flexibel klanten- en personeelsbestand. Marges zijn goed, ook in deze moeilijke tijden in de bouw kan dit bedrijf winstgevend werken. Dit vanwege de flexibele kostenopbouw en goede reputatie. Een groeiscenario op langere termijn is zeker mogelijk. De bedrijfslocatie is eventueel te huur voor de overnemer. De eigenaar is na de verkoop bereid om nog enige tijd aan te blijven teneinde de overnemer in te werken. Dit is een interessant bedrijf voor iemand die zijn activiteiten in de bouw wil uitbreiden of voor een jonge ondernemer die er een succes van wil maken.

Persoonlijke gegevens

Regio
Limburg
Branche
Bouw
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
Kapitaalvennootschap
Transactievorm
Aandelentransactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 500.000 - € 1.000.000
Indicatie overnamebedrag
€ 250.000 - € 500.000
Resultaat voor belasting
€ 100.000 - € 250.000

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Betonboor en -zaagbedrijf (winstgevend)
Limburg

Profiel nr.: 43194

Geplaatst: 20 juli 2009

Branche: Bouw


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Betonboor en -zaagbedrijf (winstgevend)
Limburg

Profiel nr.:
43194

Geplaatst:
20 juli 2009

Branche:
Bouw

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.