Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Prachtig gelegen camping in Duitsland

Verkocht of inactief #39322 - Aangeboden sinds 2 februari 2009

Overig

Camping in Duitsland op de Luneburgerheide. Gelegen in een mooie heide en bosrijke omgeving. De camping van 5 hectrare groot ligt centraal in een toeristisch gebied op de Luneburgerheide. De omgeving is ook zeer geschikt voor fiets-wandel-paarden- en kanotochten. Er zijn tweehonderd kampeerplaatsen waarvan er ongeveer 40 als jaarplaats zijn bezet. Er is een horecagelegenheid een ruime bedrijfswoning een vrijstaand sanitairgebouw en een werkschuur. Voor de toekomst biedt dit bedrijf vele mogelijkheden en er zijn ook nog verdere uitbereidingsmogelijkheden.

Algemene informatie

Regio
Duitsland
Branche
Horeca en recreatie
Soort bedrijf
Kampeer- en bungalowbedrijf
Rechtsvorm
N.v.t.
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
€ 250.000 - € 500.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Prachtig gelegen camping in Duitsland
Duitsland

Profiel nr.: 39322

Geplaatst: 2 februari 2009

Branche: Horeca en recreatie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Prachtig gelegen camping in Duitsland
Duitsland

Profiel nr.:
39322

Geplaatst:
2 februari 2009

Branche:
Horeca en recreatie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.