Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Groothandel in food grondstoffen in Canada

Verkocht of inactief #28447 - Aangeboden sinds 13 mei 2008

Overig

Ons berdijf heeft een enorme groei mogelijkheid. Wij importeren kwaliteit grondstoffen om Europees gebak te maken en Italiaans ijs (Gelato). Daarnaast importen wij machines om gelato te maken.Naast ons import bedrijf hebben wij ook twee ijssalons. De reden dat wij wij willen verkopen is om dat wij beiden de pensioen gerechtigde leeftijd hebben bereikt.Wij zijn bereid om de nieuwe eigenaar in te werken. Onze bedrijfslocatie is in de buurt van Vancouver Canada.

Algemene informatie

Regio
Buiten Europa
Branche
Groothandel
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
N.v.t.
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
10 - 25
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 500.000 - € 1.000.000
Indicatie overnamebedrag
€ 500.000 - € 1.000.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Groothandel in food grondstoffen in Canada
Buiten Europa

Profiel nr.: 28447

Geplaatst: 23 april 2008

Branche: Groothandel


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Groothandel in food grondstoffen in Canada
Buiten Europa

Profiel nr.:
28447

Geplaatst:
23 april 2008

Branche:
Groothandel

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.