Bedrijfshistorie / achtergrond
Single product in een wereldwijde markt
Ervaren ondernemer heeft een receptuur ontwikkeld voor een personal care product (crème). Het product is getest, geregistreerd en alle internationale merk- en marketing materialen zijn ontwikkeld.
Activiteiten van het bedrijf
Verkoop via distributeurs in de VS, Midden Oosten en China
Ondernemer heeft afspraken gemaakt met distributeurs voor drie logische gebieden, namelijk de Verenigde Staten, het Midden Oosten en China. De Europese markt wordt rechtstreeks bedient.
Onderscheidend vermogen
Productie en internationaal verkeer
Het gezochte kapitaal wordt uitsluitend aangewend als werkkapitaal voor het produceren van relevante volumes, zodat de distributeurs kunnen gaan inkopen. Daarnaast wordt een deel van het kapitaal aangewend voor internationale reizen en het aanwezig zijn op beurzen.
Overig
Participatie
De kapitaalbehoefte bedraagt 250K Euro. Participatie in het aandelenkapitaal of het verstrekken van een lening (met zekerheden) zijn bespreekbaar.
Persoonlijke gegevens
- MBI kandidaat
- Strategische overname
- Kapitaalverstrekker