Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Bedrijf in sloopwerken en/of asbestsanering

Verkocht of inactief #24175 - Gezocht sinds 15 december 2008

Overig

Ter overname gezocht een onderneming op het gebied van sloopwerken en/of asbestsanering welke is gevestigd in Midden en/of Noord Nederland. Het betreft een strategische overname door een onderneming welke in een soortgelijke branche actief is. De onderneming dient bij voorkeur meer dan 10 medewerkers te hebben. Daarnaast dient een omzetniveau van meer dan 1 miljoen euro aanwezig te zijn.

Persoonlijke gegevens

Regio
Nederland
Branche
Bouw
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
Anders
Transactievorm
Nader te bepalen
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
10 - 25
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 1.000.000 - € 2.500.000
Indicatie overnamebedrag
N.o.t.k.
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Bedrijf in sloopwerken en/of asbestsanering
Nederland

Profiel nr.: 24175

Geplaatst: 18 januari 2005

Branche: Bouw


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Bedrijf in sloopwerken en/of asbestsanering
Nederland

Profiel nr.:
24175

Geplaatst:
18 januari 2005

Branche:
Bouw

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.