Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Exclusieve koffie- en theespeciaalzaak

Verkocht of inactief #42822 - Aangeboden sinds 15 februari 2010

Overig

Te koop aangeboden een goedlopend, exclusieve koffie- en theespeciaalzaak, gelegen op een unieke locatie. De winkel is gevestigd op een A-locatie in een middelgrote plaats op de Noord- West Veluwe en bestaat nu bijna 15 jaar. De reden van overname is, dat de ondernemers op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging. De winkel voldoet aan alle eisen. Er zijn geen investeringen nodig. Het betreft een huurpand. De huurprijs bedraagt ongeveer ? 1400 excl. BTW. Een in de plaatsstelling van het huurcontract mogelijk. Onlangs is er ge?nvesteerd in een kassamangementsysteem met voorraadbeheer, boekhoudpakket en loonadministratie plus een nieuwe website. De omzet ligt tussen de ?150.000 en ?200.000 euro en is even als de winst zeer stabiel. Naast de 2 ondernemers zijn nog twee personeelsleden in dienst. Dit betreft parttimers voor 28 uur en 12 uur per maand en hebben tijdelijke contracten. De onderneming heeft een vast klantenbestand wat bestaat uit bedrijven en particulieren en betreft het hoge segment. De verhouding bedraagt 30% om 70%. De winkel verkoopt voornamelijk hoogwaardige producten. De jaarcijfers en de verkoopmemorandum zijn in te zien na het ondertekenen van de geheimhoudingsverklaring. Inbegrepen in deze overname is de totale winkelinventaris, kassamanagementsysteem, voorraad, internet domeinnaam en internet winkel. Bereid om na de overname een tijdje mee te lopen. Wij komen graag in contact met serieuze gegadigden, met hart voor de winkel. Kortom een unieke kans om voor jezelf te beginnen !

Persoonlijke gegevens

Regio
Gelderland
Branche
Detailhandel Food
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
Anders
Transactievorm
Aandelentransactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
€ 100.000 - € 250.000
Indicatie overnamebedrag
N.o.t.k.
Resultaat voor belasting
€ 0 - € 100.000

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Exclusieve koffie- en theespeciaalzaak
Gelderland

Profiel nr.: 42822

Geplaatst: 2 juli 2009

Branche: Detailhandel Food


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Exclusieve koffie- en theespeciaalzaak
Gelderland

Profiel nr.:
42822

Geplaatst:
2 juli 2009

Branche:
Detailhandel Food

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.