Let op! Dit profiel is verkocht of inactief en is dus niet meer beschikbaar
Terug naar het overzicht

Luxe chateau in de Bourgogne geschikt als hotel of B&B

Verkocht of inactief #35649 - Aangeboden sinds 18 september 2008

Overig

Prachtig, adellijk château in de Bourgogne met oprijlaan in uitstekende staat met panoramisch uitzicht in een park van 17.000m². Gebouwd als statig buitenverplijf op een dominante positie in de uitlopers van het natuurpark de Morvan. In de huidige staat zeer geschikt als hotel of B&B en wordt als zodanig verkocht. Indeling château: entree, twee woonkamers, twee eetkamers, keuken, 11 slaapkamers, 10 badkamers, 11 toiletten, zolder en kelder. Vraagprijs: ? 975.000,-- k.k.

Persoonlijke gegevens

Regio
Europa
Branche
Horeca en recreatie
Soort bedrijf
Overig
Rechtsvorm
Anders
Transactievorm
Aandelentransactie
Levensfase onderneming
Volwassen
Aantal medewerkers (in FTE)
< 5
Type koper
  • MBI kandidaat
  • Strategische overname

Financiële informatie

Omzet indicatie
Vertrouwelijk
Indicatie overnamebedrag
€ 500.000 - € 1.000.000
Resultaat voor belasting
Vertrouwelijk

Interesse of meer informatie?

Bewaar als favoriet

Luxe chateau in de Bourgogne geschikt als hotel of B&B
Europa

Profiel nr.: 35649

Geplaatst: 18 januari 2006

Branche: Horeca en recreatie


Heb je een account? Dan kun je Inloggen

Als je geen account hebt, vul dan onderstaand je e-mailadres in en jouw favorieten worden bewaard. Je ontvangt een link in je mailbox voor het aanmaken van een wachtwoord.

Verstuur PDF-versie per mail

Luxe chateau in de Bourgogne geschikt als hotel of B&B
Europa

Profiel nr.:
35649

Geplaatst:
18 januari 2006

Branche:
Horeca en recreatie

Je kunt dit profiel in PDF-versie mailen naar jezelf of naar iemand voor wie dit interessant kan zijn. Vul hieronder het e-mailadres en de naam in van degene die de e-mail ontvangt en klik op verzenden om het profiel toe te sturen.