Company history/background
Het bedrijf dat ter verkoop wordt aangeboden is een MKB-bedrijf in de IT sector met een goede EBITDA ten opzichte van de omzet. Het bedrijf bestaat sinds 1994 en heeft een zeer trouwe klantenkring opgebouwd met b2b en b2c klanten, die bereidt zijn hoge tarieven te betalen. Het bedrijf is gevestigd in de regio van Breda. Het gaat om een eenmanszaak zonder personeel.
Company activities
De diensten en producten die worden aangeboden zijn:
- IT probleemoplossingen voor bedrijven en particulieren;
- verkoop en levering van hardware middels collateral sales;
- online backupabonnementen;
- exchange e-mailadressen;
- anitvirus programma's;
- onderhoudscontracten.
Unique selling points
De ondernemer is zowel technisch als commercieel goed onderlegd. Er wordt veel aandacht besteed aan de persoonlijke band met de klant. Hierdoor is een trouwe, exclusieve klantenkring opgebouwd.
Other
De kopende kandidaat heeft ruime kennis en expertise met IT-gerelateerde vraagstukken met bij voorkeur een HBO-denkniveau. Buiten de technische vaardigheden zijn ook sociale en/of commerciële vaardigheden van belang om een goede band met de klantenkring op te bouwen. Het bedrijf is interessant voor een ICT-bedrijf die zijn klantenkring wil uitbreiden of voor een ZZP'er met technische en commerciële vaardigheden die op zoek is naar een trouwe, exclusieve klantenrkring.
General information
- MBI candidate
- Strategic acquisition
- Investor