Note! This profile is sold or inactive and is therefore no longer available.
Back to the overview

MBI kandidaat met ruime financiële middelen

Sold or inactive #64834 - Wanted since July 8, 2018

Company activities

Namens één van onze cliënten, een serieuze MBI kandidaat met ruime financiële middelen zijn wij op zoek naar een onderneming die voldoet aan het volgende zoekprofiel:
- Activiteiten: De gezochte onderneming is actief als productie- en/of handelsonderneming met een toegevoegde waarde. Er bestaat een sterke voorkeur voor de foodindustrie of daaraan gerelateerd (geen horeca of leverancier aan de horeca). Dienstverlening is eventueel ook mogelijk maar dan moet er wel een duidelijke toegevoegde waarde zijn. Op voorhand wordt niets uitgesloten.
- Rechtsvorm: Geen voorkeur.
- Omzet: Afhankelijk van het type onderneming maar er moet wel sprake zijn van enige omvang (bij voorkeur een omzet boven de € 1.000.000 of met sterke groeipotentie).
- Locatie: In een straal van 50-70 kilometer rondom Utrecht in verband met de huidige woonplaats van de cliënt.

Other

Namens één van onze cliënten, een serieuze MBI kandidaat met ruime financiële middelen zijn wij op zoek naar een onderneming die voldoet aan het volgende zoekprofiel: Activiteiten: De gezochte onderneming is actief als productie- en/of handelsonderneming met een toegevoegde waarde. Er bestaat een sterke voorkeur voor de foodindustrie of daaraan gerelateerd (geen horeca of leverancier aan de horeca). Dienstverlening is eventueel ook mogelijk maar dan moet er wel een duidelijke toegevoegde waarde zijn. Op voorhand wordt niets uitgesloten. Rechtsvorm: Geen voorkeur. Omzet: Afhankelijk van het type onderneming maar er moet wel sprake zijn van enige omvang (bij voorkeur een omzet boven de € 1.000.000 of met sterke groeipotentie). Locatie: In een straal van 50-70 kilometer rondom Utrecht in verband met de huidige woonplaats van de cliënt. Bijzonderheden: - De cliënt beschikt over aanzienlijke eigen financiële middelen (€750.000 tot € 1.000.000); - De gezochte onderneming is winstgevend met een stabiele winst en omzet maar wel ruimte voor groei/verbetering; Profiel MBI-kandidaat : Creatieve verkoper met sterke focus op de klantwens, rekening houdend met de visie van het bedrijf. Werkt graag in teamverband waarbij iedereen zijn eigen verantwoordelijkheden heeft en kan ontwikkelen. Kernwoorden: mensenkennis, vakkennis, verantwoordelijkheid, nuchter, creatief en gevoel voor humor. Heeft algemeen management- en verkoopervaring. Eindverantwoordelijk bij groothandelsbedrijven, met name op het gebied van horeca. Ervaring met aansturing van productieproces, planning en expeditie. In- en verkoop goederen. Aansturing van 30 medewerkers. Naast leidingverantwoordelijk en DGA van zijn eigen vastgoed B.V. beschikt de cliënt al enige tijd over een ‘ondernemerspassie’ die hij graag ten uitvoer wil brengen in de vorm van een bedrijfsovername (geheel, dan wel gefaseerd).

Personal data

Region
Utrecht
Sector
Wholesale
Type of company
Trading company
Legal entity
Other
Type of transaction
To be determined
Life phase enterprise
Full-grown
Employees in FTE
10 - 25
Type of buyer
  • MBI candidate
  • Strategic acquisition

Financial information

Turnover last financial year
€ 1.000.000 - € 2.500.000
Asking price
To be agreed
Earnings before taxes
Confidential

Interested or more information?

Save as favourite

MBI kandidaat met ruime financiële middelen
Utrecht

Profile number: 64834

Date added: March 27, 2017

Sector: Wholesale


Please login, if you have an account: Log in

If you have not an account, fill up your email address to save this profile in your favorites. A link with password creation will be sent to you by e-mail.

Send PDF-version by mail

MBI kandidaat met ruime financiële middelen
Utrecht

Profile number:
64834

Date added:
March 27, 2017

Sector:
Wholesale

You can email this profile in PDF version to yourself or to someone for whom this may be interesting. Enter the e-mail address and name of the person receiving the e-mail below and click send to send the profile.