Company history/background
Het bedrijf (gestart in 1977) heeft een goede reputatie. Tevens is er een eigen productielocatie en een klein team van specialisten. Er zijn zeer goede groeimogelijkheden, het is een uniek beschermd product met weinig concurrentie en de reputatie is gebaseerd op kwaliteit en expertise.
Company activities
De onderneming is specialist op het gebied van epoxy coatings voor interieur, kunstwerken, architectuur en horeca. Het bedrijf heeft gerenommeerde klanten in binnen- en buitenland en is B2B actief (zowel nationaal als internationaal) met verdere internationale uitbreidingsmogelijkheden.
Unique selling points
De onderneming opereert in een niche met weinig of geen concurrentie. In de markt staat zij bekend als de partij voor hoogwaardige afwerking van materialen met epoxy.
Other
Reden verkoop:
Ondernemer heeft leeftijd bereikt waar bedrijfsoverdracht aan de orde is, en is bereid nog een periode bij de onderneming betrokken te blijven.
General information
- MBI candidate
- Strategic acquisition
- Investor