Note! This profile is sold or inactive and is therefore no longer available.
Back to the overview

Uniek productieconcept van duurzame 3D prefab woningen

Sold or inactive #105958 - Available since August 16, 2023

Company history/background

Dit bedrijf is gespecialiseerd in de productie van 3D prefab woningen die van hoge kwaliteit, betaalbaar en duurzaam zijn.

Het bedrijf heeft al meer dan 100 woningen gebouwd in hun vorige productielocatie. Het unieke concept van het bedrijf is moeilijk te kopiëren en eerdere pogingen zijn hierin mislukt. Het bedrijf is al 4-5 jaar in productie geweest, maar de eerste locatie is nu gesloten. De nieuwe locatie zal dit jaar opgestart worden en het bedrijf zoekt een investeerder.

Hoofzakelijk zijn de klanten van het bedrijf woningcorporaties en bouwprojecten die meer dan 20 elementen afnemen (een woning bestaat uit 2 elementen, een appartement uit 1 element). Er is een pijplijn van €12,9M gecontracteerde omzet en €8,5M bevindt zich in de afrondende fase

Company activities

De productie vindt volledig plaats op de productielocatie en de woningen worden vanuit turn-key vervoerd naar hun bestemming. De output van deze woningen is vergelijkbaar met traditionele bouwmethoden, maar is het goedkoper, sneller en in veel gevallen duurzamer. In tegenstelling tot hun concurrenten, produceert dit bedrijf in een productielijn met 6 stations.

Business model:

De verkoop van woningen of appartementen aan de eindklant. Uiteindelijk zal de marge 17% t.o.v. kostprijs.

Unique selling points

Dit is een proven concept waarbij 1 element per dag geproduceerd is op de oude productielocatie zonder automatisering.

Dit zal de meest efficiënte manier zijn van het produceren van starterswoningen. Daarbij heb je door het gebruik van deze methode minder bouwvakkers nodig. In plaats daarvan heb je producties mede werkers nog die gemakkelijker te vinden zijn.

Other

Benodigd kapitaal:

  • €3.500.000,- (De totale ronde was €5.000.000,-, echter is €1.500.000,- reeds voldaan.)

Investeringsbehoefte:

  • De investering zal dienen om een nieuwe productielocatie op te starten waar 1.400 elementen per jaar geproduceerd kunnen worden.

Omzet (prognose) komende 12 maanden:

  • €676.000,-

Omzet (prognose) maand 13-24:

  • €21.727.000,-

Huidige maandelijkse kosten:

  • €27.500,-

Reeds toegezegde financiering:

  • €500.000,-

Overige relevante informatie:

  • Er is reeds €1M geïnvesteerd in de huidige BV. Afgelopen 20 jaar heeft de founder een veelvoud van deze som geïnvesteerd.

General information

Region
Noord-Brabant
Sector
Construction
Type of company
Building constractors
Legal entity
Private limited company
Type of transaction
Shares
Life phase enterprise
Growing
Employees in FTE
< 5
Type of buyer
Investor

Financial information

Turnover last financial year
€ 0 - € 100.000
Asking price
€ 1.000.000 - € 5.000.000
Earnings before taxes
Confidential

Interested or more information?

Save as favourite

Uniek productieconcept van duurzame 3D prefab woningen
Noord-Brabant

Profile number: 105958

Date added: February 8, 2023

Sector: Construction


Please login, if you have an account: Log in

If you have not an account, fill up your email address to save this profile in your favorites. A link with password creation will be sent to you by e-mail.

Send PDF-version by mail

Uniek productieconcept van duurzame 3D prefab woningen
Noord-Brabant

Profile number:
105958

Date added:
February 8, 2023

Sector:
Construction

You can email this profile in PDF version to yourself or to someone for whom this may be interesting. Enter the e-mail address and name of the person receiving the e-mail below and click send to send the profile.