Note! This profile is sold or inactive and is therefore no longer available.
Back to the overview

Defensie onderneming of uitbreiding naar defensie

Sold or inactive #107531 - Wanted since August 28, 2024

Company history/background

Voor de uitbreiding van de bedrijven portefeuille zoeken wij als familie holding naar  bedrijven die momenteel of in de toekomst voor defensie kunnen produceren.  

Wij begrijpen de cruciale rol die defensie speelt in het waarborgen van veiligheid en stabiliteit, zowel nationaal als internationaal. Daarom streven we ernaar om te investeren in bedrijven die niet alleen hoogwaardige producten en diensten leveren, maar ook de capaciteit hebben om zich aan te passen aan veranderende geopolitieke landschappen en opkomende bedreigingen.  

Participatie is mogelijk in verschillende vormen. Gedeeltelijke participatie of volledige bedrijfsovername is beiden bespreekbaar, zowel als andere vormen van financiering. Voorkeur heeft een onderneming in maakindustrie die op zoek is naar uitbreidingsmogelijkheden of opvolging, maar ook groeifinanciering voor start-ups/scale-ups met goede technische kennis is mogelijk.  

Company activities

Een ervaren familie holding, heeft in het verleden succesvol bedrijven gebouwd en verkocht. De holding beschikt over brede technische kennis en een groot netwerk in de industrie.  

Other

Uw reactie wordt vertrouwelijk behandeld, indien gewenst onder NDA.  

General information

Region
Multiple regions possible
  • The Netherlands
  • Noord-Nederland
  • Drenthe
  • Friesland
  • Groningen
  • Oost-Nederland
  • Gelderland
  • Overijssel
  • Midden-Nederland
  • Flevoland
  • Utrecht
  • West-Nederland
  • Noord-Holland
  • Zuid-Holland
  • Zuid-Nederland
  • Limburg
  • Noord-Brabant
  • Zeeland
  • Caribisch Gebied
Sector
Engineering
Type of company
Multiple options
  • Electric and electronics
  • Mechanical engineering
  • Metal conversion
  • Clothing
  • Other
  • Chemical
  • Aerospace
Legal entity
Private limited company
Type of transaction
Shares
Life phase enterprise
Full-grown
Employees in FTE
0 - > 50
Type of buyer
Investor

Financial information

Turnover last financial year
€ 250.000 - € 5.000.000
Asking price
€ 250.000 - € 5.000.000
Earnings before taxes
€ 100.000 - € 1.000.000

Interested or more information?

Save as favourite

Defensie industrie, of uitbreiding naar defensie en veiligheid
Multiple regions possible

Profile number: 107531

Date added: February 19, 2024

Sector: Engineering


Please login, if you have an account: Log in

If you have not an account, fill up your email address to save this profile in your favorites. A link with password creation will be sent to you by e-mail.

Send PDF-version by mail

Defensie industrie, of uitbreiding naar defensie en veiligheid
Multiple regions possible

Profile number:
107531

Date added:
February 19, 2024

Sector:
Engineering

You can email this profile in PDF version to yourself or to someone for whom this may be interesting. Enter the e-mail address and name of the person receiving the e-mail below and click send to send the profile.